z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Zdarza się, że nasze dzieci tracą motywację, że nie wywiązują się z ustaleń, że potrzebują wzmocnienia. Na tym spotkaniu porozmawiamy o motywacji, jej źródłach i rodzajach. Poruszymy następujące tematy:
1. Czym jest motywacja
2. Rozróżnienie między motywacją a mobilizacją
3. Czynniki motywacyjne
4. Indywidualne klucze do motywacji
Spotkanie realizowane będzie w formie online, poprzez platformę ZOOM.

Zajęcia poprowadzi Joanna Szeluga – żona i mama dwóch nastoletnich chłopców. To oni są głównymi nauczycielami w jej życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jest też szczęśliwą posiadaczką trzech psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od ponad 20 lat pracuje jako psycholog, specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Przygotowuje się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuje indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbia podczas pracy korzystać z fotografii lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.

Kiedy: środa, 27.04, godz. 18:00-21:00

Miejsce spotkania: zajęcia prowadzone będą w formie online na platformie zoom, przed spotkaniem wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w zajęciach.

Dla kogo: na spotkania zapraszamy osoby dorosłe  – mieszkańców Warszawy, w szczególności Mokotowa

Warsztaty są częścią projektu „Stawiam na rozwój, edycja 10″ dofinansowanego ze środków m. st. Warszawy, Dzielnica Mokotów.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. 

Miejsce:  

  • 27 kwietnia 2022
    18:00 - 21:00
Skip to content