z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

W ten poniedziałkowy wieczór poznamy razem właściwości tłustych kredek świecowych i pasteli – a przede wszystkim dowiemy się jakie ciekawe efekty plastyczne powstają jak użyjemy takich kredek razem z farbami! Przygotujcie koniecznie białe pastele albo kredki świecowe!

Zapraszamy na  rodzinne spotkania z zabawami plastycznymi w formie online. Adresowane są zarówno do dzieci, jak i ich opiekunów. Mamy przekonanie, ze zwłaszcza w tym nietypowym czasie, dzieci w wieku przedszkolnym poczują radość mogąc pobyć w grupie podczas wspólnych zabaw plastycznych. Wspólny proces twórczy, zarówno na poziomie koncepcyjnym, jak i manualnym, to także doskonała forma poznania się i zbliżenia dzieci i opiekunów. Zapraszamy!

Na zajęcia potrzebne będą:
– kartki papieru
– pastele albo kredki świecowe w kolorze kartek po których będziemy malować (szczególnie ważna jest BIAŁA kredka)
– farby akwarelowe (plakatowe też nie będą złe, ale lepiej akwarelowe)
– kubeczek z wodą i pędzel
– chusteczki

Spotkanie poprowadzi Maria Hetmańska, która z optymizmem zaraża innych ciekawością świata i zachwytem nad jego funkcjonowaniem. Między żartami o filmach superbohaterskich stara się zainteresować dzieci ciekawostkami bardziej naukowymi. Poza studiowaniem kognitywistyki na Uniwersytecie Warszawskim interesuje się psychologią i fotografią. Prowadzi zajęcia w Pracowni Eksperymentu, a podczas wakacji jest wychowawcą na półkoloniach Fundacji RoRo. W wolnym czasie śpiewa w zespole teatralno-musicalowym.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Termin: 25.01.2021 (poniedziałek), 17:00-17:45

Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, rano przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu

Dla kogo: dzieci 3-10 lat i ich opiekunowie.

Zajęcia finansowane są z darowizn przekazanych na konto Fundacji RoRo w 2020r.

Miejsce:  

  • 25 stycznia 2021
    17:00 - 17:45
Skip to content