z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

W tym roku (na razie) było mało okazji na ulepienie na dworze prawdziwego, lodowatego bałwana. Jednak nic straconego – możemy to nadrobić zdalnie i plastycznie – tworząc własne bałwanki z papieru – płaskie i w 3D. Zobaczymy która technika spodoba się Wam najbardziej!

Zapraszamy na  rodzinne spotkania z zabawami plastycznymi w formie online. Adresowane są zarówno do dzieci, jak i ich opiekunów. Mamy przekonanie, ze zwłaszcza w tym nietypowym czasie, dzieci w wieku przedszkolnym poczują radość mogąc pobyć w grupie podczas wspólnych zabaw plastycznych. Wspólny proces twórczy, zarówno na poziomie koncepcyjnym, jak i manualnym, to także doskonała forma poznania się i zbliżenia dzieci i opiekunów. Zapraszamy!

Na zajęcia potrzebne będą:
– papierowe talerzyki (najlepiej białe, kilka)
– papier kolorowy (oraz biały)
– wata
– rolka po papierze toaletowym (1-2)
– nożyczki
– klej
– pisaki/kredki/flamastry/kleje brokatowe/to czym lubicie się plastycznie bawić
– coś od czego będzie można odrysowywać jednakowe, niewielkie kółka (np. szklanka)

Spotkanie poprowadzi Maria Hetmańska, która z optymizmem zaraża innych ciekawością świata i zachwytem nad jego funkcjonowaniem. Między żartami o filmach superbohaterskich stara się zainteresować dzieci ciekawostkami bardziej naukowymi. Poza studiowaniem kognitywistyki na Uniwersytecie Warszawskim interesuje się psychologią i fotografią. Prowadzi zajęcia w Pracowni Eksperymentu, a podczas wakacji jest wychowawcą na półkoloniach Fundacji RoRo. W wolnym czasie śpiewa w zespole teatralno-musicalowym.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Termin: 18.01.2021 (poniedziałek), 17:00-17:45

Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, rano przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu

Dla kogo: dzieci 3-10 lat i ich opiekunowie.

Zajęcia finansowane są z darowizn przekazanych na konto Fundacji RoRo w 2020r.

Miejsce:  

  • 18 stycznia 2021
    17:00 - 17:45
Skip to content