z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

Na pewno robiliście już dużo wycinanek w przedszkolu i szkole, ale czy były one wypukłe? Razem zobaczymy jakie możliwości daje nam zwykła kartka papieru pocięta na paski. Możemy z nich stworzyć motylka 3D, choinkę… Co tylko wymyślimy! 

Zapraszamy na  rodzinne spotkania z zabawami plastycznymi w formie online. Adresowane są zarówno do dzieci, jak i ich opiekunów. Mamy przekonanie, ze zwłaszcza w tym nietypowym czasie, dzieci w wieku przedszkolnym poczują radość mogąc pobyć w grupie podczas wspólnych zabaw plastycznych. Wspólny proces twórczy, zarówno na poziomie koncepcyjnym, jak i manualnym, to także doskonała forma poznania się i zbliżenia dzieci i opiekunów. Zapraszamy!

Na zajęcia potrzebne będą:
– papier kolorowy
– nożyczki
– klej
– linijka/coś prostego i długiego, od czego można odrysować prostą linię
– kredki/flamastry/naklejki/wszystko czym lubicie się bawić plastycznie

Spotkanie poprowadzi Maria Hetmańska, która z optymizmem zaraża innych ciekawością świata i zachwytem nad jego funkcjonowaniem. Między żartami o filmach superbohaterskich stara się zainteresować dzieci ciekawostkami bardziej naukowymi. Poza studiowaniem kognitywistyki na Uniwersytecie Warszawskim interesuje się psychologią i fotografią. Prowadzi zajęcia w Pracowni Eksperymentu, a podczas wakacji jest wychowawcą na półkoloniach Fundacji RoRo. W wolnym czasie śpiewa w zespole teatralno-musicalowym.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Termin: 12.01.2021 (wtorek), 17:00-17:45

Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, rano przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu

Dla kogo: dzieci 3-10 lat i ich opiekunowie.

Zajęcia finansowane są z darowizn przekazanych na konto Fundacji RoRo w 2020r.

Miejsce:  

  • 12 stycznia 2021
    17:00 - 17:45
Skip to content