z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

Zapraszamy na rodzinne zajęcia, które przybliżą najmłodszym i ciut starszym fascynujący i różnorodny świat. Nie jest to łatwy czas dla podróżników, dlatego proponujemy namiastkę wypraw na naszych zajęciach! W najbliższy wtorek przeniesiemy się do Meksyku, będzie między innymi muzyka i moda z tamtych stron!

ZAPISUJĄC SIĘ NA ZAJĘCIA PRZYGOTUJCIE: 2 plastikowe łyżki, pudełeczko po jajkach niespodziankach Kinder, ziarenka  – kasza/groch/soczewica (sypki produkt który jest dostępny w domu), ozdobne taśmy klejące / taśma izolacyjna (do oklejania łyżeczek),  koło wycięte z technicznej kartki A3 lub kartonu o średnicy 30 cm, coś do obrysowania otworu na głowę dziecka (może to być garnek/miska/wiaderko/czapka/cyrkiel), kartka A4 (będzie stanowić drugą część naszego kapelusza), nożyczki, klej, ozdoby – bibuła, krepina, papier brokatowy, tasiemki, wstążki, piórka, farby, brokaty,  (to na co tylko macie ochotę).

Spotkanie poprowadzi Martyna Nejman – jej życie to ciągłe działanie – rano zakłada na szyję stetoskop i jako studentka Warszawskiego Uniwersytety Medycznego uczy się jak nieść pomoc chorym. Po południu zaś ubiera fartuch laboratoryjny i w ramach zajęć w Pracowni Eksperymentu z pasją odkrywa przed dziećmi zagadki otaczającego je świata. A gdy tylko ma chwilę wolnego, chwyta plecak i w myśl zasady „podróże kształcą” doświadcza nowych kultur, języków, bogactwa fauny i flory oraz największych osiągnięć architektonicznych ludzkości.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Termin: 08.12  (wtorek), godz. 17.00 – 17.45

Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, wieczór przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu

Dla kogo: dzieci 6-8 lat i ich opiekunowie.

Warsztaty są częścią projektu „Zajęcia kulturalno-edukacyjne dla dzieci z Odolan i okolicy” realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020

  • 8 grudnia 2020
    17:00 - 17:45
Skip to content