z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

Zapraszamy na rodzinne zajęcia, które przybliżą najmłodszym i ciut starszym fascynujący i różnorodny świat. Nie jest to łatwy czas dla podróżników, dlatego proponujemy namiastkę wypraw na naszych zajęciach! W najbliższy wtorek przeniesiemy się do Laponii, do wioski Świętego Mikołaja, poznamy zwyczaje świąteczne w różnych krajach, nie zbaraknie też prac plastycznych!

ZAPISUJĄC SIĘ NA ZAJĘCIA PRZYGOTUJCIE: Kartka świąteczna: zielona kartka a4 na choinkę, Kartka A4 która będzie stanowiła bazę dla naszej kartki, Czarny / brązowy papier, żółty / pomarańczowy papier, klej, linijka, ołówek. Krasnal: kartka w wybranym kolorze (będzie stanowiła korpus naszego krasnala), biała kartka (będzie to czapka naszego krasnala),  włóczka/sznurek/ tasiemki/ bibuła  (broda krasnala),pomponik, kółeczko z papieru, kuleczka z bibuły (stanowić będzie nos), klej, nożyczki.

Spotkanie poprowadzi Martyna Nejman – jej życie to ciągłe działanie – rano zakłada na szyję stetoskop i jako studentka Warszawskiego Uniwersytety Medycznego uczy się jak nieść pomoc chorym. Po południu zaś ubiera fartuch laboratoryjny i w ramach zajęć w Pracowni Eksperymentu z pasją odkrywa przed dziećmi zagadki otaczającego je świata. A gdy tylko ma chwilę wolnego, chwyta plecak i w myśl zasady „podróże kształcą” doświadcza nowych kultur, języków, bogactwa fauny i flory oraz największych osiągnięć architektonicznych ludzkości.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Termin: 22.12  (wtorek), godz. 17.00 – 17.45

Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, wieczór przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu

Dla kogo: dzieci 6-9 lat i ich opiekunowie.

Warsztaty są częścią projektu „Zajęcia kulturalno-edukacyjne dla dzieci z Odolan i okolicy” realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020

  • 22 grudnia 2020
    17:00 - 17:45
Skip to content