z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:  

Adres:
Żytnia 64, Warszawa

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas. Sprawdź datę i godzinę. Dziękujemy.


Zapraszamy na plastyczne przygotowania do zimy! Będziemy szukać takich kolorów, kształtów i faktur, by stworzyć zimowe ozdoby. Zaangażujemy wyobraźnię i ręce, które będą rysować, wycinać, kleić i w końcu łączyć elementy zimowej konstrukcji.


Spotkanie jest bezpłatne. Podczas zajęć udostępniamy wszystkie materiały.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy za pomocą formularza, który znajduje się na dole strony.

Termin: 21 listopada, wtorek, godz. 16.30-17.40

Miejsce: Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży nr 25 – „Ekoteka”, ul. Żytnia 64

Dla kogo: dzieci 3-6 lat wraz z opiekunami, szczególnie mile są widziani mieszkańcy/mieszkanki Warszawy, Dzielnicy Wola.


Spotkanie poprowadzi Liliana Marciniak – antropolożka kultury (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, animatorka kultury i instruktorka teatralna (Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych przy Teatrze Lalek „Zaczarowany Świat”), po wybraniu drogi zawodowej (Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu) jest nauczycielką w żłobku, przedszkolu i klasach I‐III, wychowawczynią Montessori na etapie przedszkolnym. Po licznych procesach doskonalących warsztat pracy nauczycielki małego dziecka, m.in. oligofrenopedagogika, terapia ręki, metoda Kids Skills, zabawa malarska wg Arno Sterna. Po kursach Porozumienia bez przemocy Marshalla Rosenberga dla nauczycieli. Trenerka grup wsparcia (Fundacja StoPociech). W trakcie szkoleń w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach) i wsparcia kryzysowego (Instytut Pozytywnej Terapii Kryzysu). Pracuje z dziećmi, rodzicami i nauczycielami.


Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres dostepnosc@fundacjaroro.org do 15 listopada.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Nasze zajęcia są bezpłatne, organizujemy je w oparciu o dotacje, które zazwyczaj pokrywają około 95% budżetów projektów. Pozostałe 5% finansujemy ze środków przekazanych Fundacji przez darczyńców, którymi są w większości uczestnicy naszych zajęć. Zapraszamy Was do wsparcia działań Fundacji, w tym celu utworzyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/d2v3d3 Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 8” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

  • 21 listopada 2023
    16:30 - 17:40
Skip to content