Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty:) Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.
Na najbliższych zajęciach, wykonamy doniczki, osłonki na doniczki z plastikowych lub szklanych opakowań.
Zapraszamy na spotkania z rodzinnymi działaniami twórczymi, podczas których z prostych materiałów plastycznych lub z pozornie niepotrzebnych rzeczy lub nawet śmieci powstaną nowe rzeczy! Materiałem do zabaw i prac twórczych może okazać się wszystko. Damy Wam pretekst do przejrzenia kątów w domu, zastanowienia się nad wyrzucanymi przedmiotami i dostrzeżenia w nich potencjalnego materiału do działań twórczych. Zajęcia adresowane są zarówno do dzieci, jak i ich opiekunów. Wspólny proces twórczy, zarówno na poziomie koncepcyjnym, jak i manualnym, to także doskonała forma poznania się i zbliżenia dzieci i opiekunów. Zapraszamy!
Zapisując się na zajęcia przygotujcie: opakowania plastikowe, ew. szklane (butelki, słoiki), z których wykonamy doniczkę lub osłonkę na doniczkę. Materiały, które mogą przydać się do ozdabiania doniczki: np. farby, markery permanentne, pisaki do szkła, tasiemki, sznurki, taśmy klejące, naklejki, papier, klej, nożyczki. Możecie tez przygotować coś co włożymy do naszej doniczki, osłonki: trochę ziemi i np. pestki z pomidora lub papryki, nasionka, cebulki, sadzonki lub roślinkę w doniczce, której chcemy zrobić osłonkę. Mieszkańca Waszej doniczki możecie też znaleźć po zajęciach:)
Spotkanie poprowadzi Liliana Marciniak – etnolożka, animatorka kultury, instruktorka teatralna, po latach dokształcania nauczycielka młodszych dzieci, wychowawczyni w metodzie Montessori oraz oligofrenopedagożka i dyrektorka przedszkola. Swoją pasję do pracy z dziećmi odkryła niemal przypadkiem: pracując w toruńskich teatrach. Uwielbia podróże i etnologiczne (bliskie dziecięcemu) zdziwienie światem. W wolnym czasie, gdy nie ma możliwości choćby krótkiego wyjazdu, gotuje, próbuje szyć stroje, które zrodziły się w jej głowie i tworzy pomoce dla dzieci. Zainteresowaniami od lat dzieli się z dziećmi, rodzicami i nauczycielami. Mama Helki.
Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.
Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 6” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.
Termin: czwartek 18.03.2021, godz. 18.00 – 18.45
Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo mailem link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu. Link czasem wpada do Spamu – warto sprawdzić:)
Dla kogo: dzieci 3-5 lat i ich opiekunowie.
Miejsce: ONLINE
- 18 marca 2021
18:00 - 18:45
Najnowsze komentarze