z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty:) Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

Zapewniamy materiały na zajęcia:)

Zapraszamy na spotkania z rodzinnymi działaniami twórczymi, podczas których z  prostych materiałów plastycznych lub z pozornie niepotrzebnych rzeczy lub nawet śmieci powstaną nowe rzeczy!  Materiałem do zabaw i prac twórczych może okazać się wszystko.  Zajęcia adresowane są zarówno do dzieci, jak i ich opiekunów. Wspólny proces twórczy, zarówno na poziomie koncepcyjnym, jak i manualnym, to także doskonała forma poznania się i zbliżenia dzieci i opiekunów. Zapraszamy!

Spotkanie poprowadzi Liliana Marciniak – etnolożka, animatorka kultury, instruktorka teatralna, po latach dokształcania nauczycielka młodszych dzieci, wychowawczyni w metodzie Montessori oraz oligofrenopedagożka i dyrektorka przedszkola. Swoją pasję do pracy z dziećmi odkryła niemal przypadkiem: pracując w toruńskich teatrach. Uwielbia podróże i etnologiczne (bliskie dziecięcemu) zdziwienie światem. W wolnym czasie, gdy nie ma możliwości choćby krótkiego wyjazdu, gotuje, próbuje szyć stroje, które zrodziły się w jej głowie i tworzy pomoce dla dzieci. Zainteresowaniami od lat dzieli się z dziećmi, rodzicami i nauczycielami. Mama Helki.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 6”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

Termin: czwartek 23. 09.2021, godz. 18.00 – 18.45

Miejsce: Biblioteka dla dzieci i Młodzieży nr 46, ul. Chłodna 11.

Dla kogo: dzieci 3-6 lat i ich opiekunowie.

Miejsce:  

Adres:
Chłodna 11, Warszawa, Warszawa, Polska

  • 23 września 2021
    18:00 - 18:45
Skip to content