z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty:) Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

Zapewniamy materiały na zajęcia:) będziemy wycinać, wyklejać, łączyć faktury papieru, dobierać kolory i elementy ozdobne: tworzyć kartki na świąteczne życzenia oraz bileciki do świątecznych upominków .

Zapraszamy na spotkania z rodzinnymi działaniami twórczymi, podczas których z  prostych materiałów plastycznych lub z pozornie niepotrzebnych rzeczy lub nawet śmieci powstaną nowe rzeczy!  Materiałem do zabaw i prac twórczych może okazać się wszystko.  Zajęcia adresowane są zarówno do dzieci, jak i ich opiekunów. Wspólny proces twórczy, zarówno na poziomie koncepcyjnym, jak i manualnym, to także doskonała forma poznania się i zbliżenia dzieci i opiekunów. Zapraszamy!

Spotkanie poprowadzi Liliana Marciniak – etnolożka, animatorka kultury, instruktorka teatralna, po latach dokształcania nauczycielka młodszych dzieci, wychowawczyni w metodzie Montessori oraz oligofrenopedagożka i dyrektorka przedszkola. Swoją pasję do pracy z dziećmi odkryła niemal przypadkiem: pracując w toruńskich teatrach. Uwielbia podróże i etnologiczne (bliskie dziecięcemu) zdziwienie światem. W wolnym czasie, gdy nie ma możliwości choćby krótkiego wyjazdu, gotuje, próbuje szyć stroje, które zrodziły się w jej głowie i tworzy pomoce dla dzieci. Zainteresowaniami od lat dzieli się z dziećmi, rodzicami i nauczycielami. Mama Helki.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 6”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

Termin: czwartek 16.12.2021, godz. 17.30 – 18.40

Miejsce: Biblioteka Odolanka, ul.Ordona 12F.

Dla kogo: dzieci 3-6 lat i ich opiekunowie.

Miejsce:   Biblioteka "Odolanka"

Adres:
J. K. Ordona 12F, Warszawa, 01-237, Polska

  • 16 grudnia 2021
    17:30 - 18:40
Skip to content