z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty. 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się, że na pewno chcesz wziąć udział w całym cyklu (w sumie 6 spotkań). Oczywiście rozumiemy choroby, nieprzewidziane sytuacje i pojedyncze wcześniejsze plany. Zależy nam na wykorzystaniu każdego miejsca. Zapisując jedną rodzinę zarezerwuj jedno miejsce.

Zapraszamy na spotkania z rodzinnymi działaniami twórczymi, podczas których z prostych materiałów plastycznych lub z pozornie niepotrzebnych rzeczy lub nawet śmieci powstaną nowe rzeczy. Materiałem do zabaw i prac twórczych może okazać się wszystko. Zajęcia adresowane są zarówno do dzieci, jak i ich opiekunów. Wspólny proces twórczy, zarówno na poziomie koncepcyjnym, jak i manualnym, to także doskonała forma poznania się i zbliżenia dzieci oraz opiekunów.

Spotkanie poprowadzi Liliana Marciniak – etnolożka, animatorka kultury, instruktorka teatralna, po latach dokształcania nauczycielka młodszych dzieci, wychowawczyni w metodzie Montessori oraz oligofrenopedagożka i dyrektorka przedszkola. Swoją pasję do pracy z dziećmi odkryła niemal przypadkiem: pracując w toruńskich teatrach. Uwielbia podróże i etnologiczne (bliskie dziecięcemu) zdziwienie światem. W wolnym czasie, gdy nie ma możliwości choćby krótkiego wyjazdu, gotuje, próbuje szyć stroje, które zrodziły się w jej głowie i tworzy pomoce dla dzieci. Zainteresowaniami od lat dzieli się z dziećmi, rodzicami i nauczycielami. Mama Helki.

Spotkanie jest bezpłatne. Podczas zajęć udostępniamy wszystkie materiały.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy za pomocą formularza, który znajduje się poniżej.

Terminy: czwartki (20.10, 27.10, 3.11. 10.11, 17.11, 24.11), godz. 17.40-18.50. Prosimy o zapisy wyłączenie osoby, które chcą wziąć udział w całym cyklu zajęć.

Miejsce: Biblioteka „Odolanka”, ul. J.K. Ordona 12F

Dla kogo: dzieci 3-6 lat wraz z opiekunami.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres warsztaty@fundacjaroro.org do piątku, 14 października.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 7” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

Miejsce:   Biblioteka "Odolanka"

Adres:
J. K. Ordona 12F, Warszawa, 01-237, Polska

  • 20 października 2022
    17:40 - 18:50
Skip to content