z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę
Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas. Sprawdź datę i godzię. Dziękujemy.

W rodzicielstwie nie brakuje momentów, które mają potencjał uruchomienia złości. I najczęściej są to momenty, w których rodzicom brakuje pomysłów jak zaopiekować się tą złością, tak by nie raniła dzieci i ich samych.
Dlatego na warsztacie poruszymy tematy dotyczące:
– tego czym jest złość i do czego nam służy
– jak w złości funkcjonuje nasz mózg
– jak rozpoznawać stresory uruchamiające złość
– jakimi narzędziami obniżać napięcie i wspierać regulację emocji.

Spotkanie realizowane będzie w formie online, poprzez platformę ZOOM. Aby wziąć w nim udział potrzebny jest komputer, tablet lub telefon, stabilne połączenie z internetem, kamerka internetowa oraz głośnik. Podczas zajęć wszyscy uczestnicy będą siebie widzieli, słyszeli, mieli możliwość rozmawiania, pracy w parach i grupach. W trosce o komfort osób biorących udział w zajęciach i prowadzącej warunkiem wzięcia udziału w spotkaniu jest gotowość uczestników do włączenia kamerki. Nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie udziału w zajęciach prowadzonych w tej formie.

Warsztaty poprowadzi Katarzyna Kalinowska – psycholożka, trenerka fundacji FamilyLab Polska, nauczycielka, właścicielka Przystanek Relacja Katarzyna Kalinowska, propagatorka rodzicielstwa bliskości i porozumienia bez przemocy. Wspiera rodziców i nauczycieli podczas konsultacji telefonicznych, kursów online, warsztatów.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. 

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 6” finansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

Kiedy: środa, 19.05, w godz. 10.00-13.00

Gdzie: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniach. Jeśli nie dostaniecie od nas wiadomości to prosimy o kontakt, wcześniej sprawdźcie, czy mail nie wpadł do spamu.

Dla kogo: na spotkania zapraszamy rodziców, mieszkańców Warszawy, a w szczególności mieszkańców Woli

 

Miejsce:  

  • 19 maja 2021
    10:00 - 13:00
Skip to content