z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

Jesteś w ciąży. Drugiej, trzeciej, kolejnej…Doświadczasz różnych często sprzecznych ze sobą emocji-od wzruszenia i ekscytacji po niepokój i strach jak to będzie? Czeka Cię/Was nowa zmiana. Pojawi się nowy człowiek, Twoje starsze dziecko/dzieci  będzie miało rodzeństwo. Jak je przygotować? Być może już teraz spotykasz się z różną reakcją-od ciągłych pytań, głaskania brzucha po częstszy płacz niż dotychczas… Dodatkowo trudno Ci odpocząć, bo przecież starszy malec potrzebuje Twojej osoby, cała rodzina potrzebuje Twojej dyspozycji. Czy to co się dzieje jest normalne?

Jeśli chcesz spotkać się z innymi Mamami, porozmawiać, posłuchać, wymienić się doświadczeniem zapraszamy na  spotkanie „Puk, puk…zaraz będę”. Podczas zajęć porozmawiamy o tym co ważne dla nas w tym momencie, czy to, że doświadczam różnych emocji związanych z macierzyństwem jest czymś normalnym.  Będzie przestrzeń, aby podzielić się wątpliwościami, smutkami, radościami, otrzymać wsparcie od innych kobiet w podobnej sytuacji.

Warsztat poprowadzi Agata Radzka – absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej, tyflopedagożka, trenerka. Ukończyła kurs pedagogiki Marii Montessori, Szkołę dla Rodziców i Wychowawców oraz kurs trenerski „Urodziłam życie” prowadzony przez fundację Sto Pociech. Przez kilka lat pracowała z osobami z niepełnosprawnością wzrokową, słuchową, głuchoniewidomymi. Odkąd została mamą, zadziwia ją i porusza przygoda macierzyństwa. Prowadzi grupy wsparcia i rozwoju dla kobiet w okresie okołoporodowym i warsztaty umiejętności wychowawczych. Lubi  górskie wędrówki i gotowanie. Interesuje się edukacją alternatywną. Żona, mama Stasia, Małgosi i Jerzyka.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.  

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 3”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

Kiedy: 08.11  godzina 10.00 – 13.20
Gdzie: Wolskie Centrum Kultury,  ul. Działdowska 6
Dla kogo: kobiety oczekujące na dziecko. Szczególnie mile widziane są mieszkanki Woli.

 

 

 

 

Patronat medialny:

Miejsce:   Wolskie Centrum Kultury

Adres:
Działdowska 6, Warszawa

  • 8 listopada 2018
    10:00 - 13:25
Skip to content