z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

UWAGA! W PRZYPADKU PROBLEMÓW Z ZAPISANIEM PRZEZ NAS SYSTEM REZERWACYJNY PROSIMY O WYSŁANIE MAILA ZE ZGŁOSZENIEM NA ADRES: warsztaty@fundacjaroro.org. W temacie maila prosimy wpisać Wietnam, a w treści liczbę zgłaszanych osób oraz numer kontaktowy.

Zapraszamy na warsztaty, których celem jest zaznajomienie dzieci z kulturami innych krajów oraz uwrażliwienie na różnorodność świata. Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno możesz wziąć w nich udział. Zapisując jedną rodzinę zarezerwuj jedno miejsce.

Czy wioska Bullerbyn i Dolina Muminków istnieją naprawdę? Gdzie mieszka siostra naszej polskiej Syrenki? Czy smakowałyby nam słodycze, którymi zajadają się szwedzkie dzieci? Jak długo może trwać noc? Co jest przysmakiem renifera? Ile kolorów ma zorza polarna? Skąd pochodzi Pippi Pończoszanka? I cóż, że ze Szwecji? 😉

Na warsztatach spróbujemy znaleźć odpowiedź na te wszystkie pytania, a opowieści o Skandynawii będą inspiracją do wielu fajnych zabaw i radosnych działań twórczych.

Warsztaty poprowadzi Joanna Barczuk ‐ kulturoznawczyni, afrykanistka, podróżniczka. Autorka scenariuszy zajęć dla dzieci z zakresu edukacji międzykulturowej oraz scenariuszy spacerów historyczno-kulturalnych po Warszawie. Współautorka projektu „Ahoj Wisło”, gry planszowej „W Rejs” oraz książki przyrodniczej dla dzieci „Wokół Kamienia”. Stworzyła serię ilustrowanych spacerowników dla rodzin z dziećmi „Czytamy miasto”. Pasjonatka literatury dla dzieci. Mama Janka i Mili, z którymi zwiedza świat, eksploruje wystawy, czyta mnóstwo książek, tworzy ekspresyjne dzieła sztuki i od których uczy się na nowo dziecięcego zachwytu światem.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Termin: sobota 21.05, godz.10.00-11.30

Miejsce: MAL Kotłownia, ul. Olbrachta 9

Dla kogo: dzieci w wieku 4-6 lat z opiekunami

Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres warsztaty@fundacjaroro.org do środy 18 maja.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 7”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

Miejsce:  

Adres:
ul. Olbrachta 9, Warszawa

  • 21 maja 2022
    10:00 - 11:30
Skip to content