z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

„Proszę pozbieraj klocki”, „Ubierz się proszę”, „Proszę umyj zęby.”

Ile razy dziennie prosisz? Będąc rodzicem często prosimy, równie często żądamy dodając do zdania słowo „proszę”. W czasie spotkania porozmawiamy o tym czym jest prośba i kiedy zmienia się w żądanie. Zastanowimy się nad tym, co zrobić, jeśli usłyszysz stanowcze „nie”. Będziemy też ćwiczyć odnajdowanie „tak” za „nie”.

Kiedy: 23 października (poniedziałek), w godzinach od 10.00 do 13.00
Gdzie: Wolskie Centrum Kultury, ul. Działdowska 6
Dla kogo: Na warsztaty zapraszamy rodziców i opiekunów, szczególnie mile widziani mieszkańcy Woli. Na spotkania można przychodzić z małymi dziećmi, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką.

Warsztat jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza umieszczonego pod informacją o wydarzeniu.

Warsztat poprowadzi Sylwia Włodarska – współzałożycielka Fundacji RoRo, która od 6 lat wspiera rodziców w znajdowaniu własnej filozofii rodzicielstwa opartej na bliskości, szacunku i zaufaniu. Absolwentka studiów podyplomowych „Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga” w Collegium Civitas, tłumaczka. Prywatnie mama Trójcy, która jest niewyczerpanym, choć często wyczerpującym źródłem inspiracji. Jest naczelną szczęściarą na blogu paniswojegoszczescia.pl

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych i/lub wizerunku. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Jeśli podoba Ci się to co robimy, to po spotkaniu będziesz mogła/ mógł przekazać darowiznę, która wesprze realizację projektów Fundacji RoRo. Dzięki Waszym wpłatom możemy robić to, co robimy.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 2” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy dz. Wola

 

Partner projektu:

 

 

Partner medialny:

 

Miejsce:   Wolskie Centrum Kultury

Adres:
Działdowska 6, Warszawa

  • 23 października 2017
    10:00 - 13:00
Skip to content