z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Zapraszamy na kolejne spotkanie w poniedziałkowym Klubie Mam, podczas którego porozmawiamy o tym, co robić, gdy słyszysz od dziecka „nie”.

„Proszę pozbieraj klocki”, „Ubierz się proszę”, „Proszę umyj zęby.” Ile razy dziennie prosisz? Będąc rodzicem często prosimy, równie często żądamy dodając do zdania słowo „proszę”. W czasie spotkania porozmawiamy o tym czym jest prośba i kiedy zmienia się w żądanie. Zastanowimy się nad tym, co zrobić, jeśli usłyszysz stanowcze „nie”. Będziemy też ćwiczyć odnajdowania „tak” za „nie”.

Warsztat poprowadzi Sylwia Włodarska – współzałożycielka Fundacji RoRo, która od 6 lat wspiera rodziców w znajdowaniu własnej filozofii rodzicielstwa opartej na bliskości, szacunku i zaufaniu. Absolwentka studiów podyplomowych „Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga” w Collegium Civitas, tłumaczka. Prywatnie mama Trójcy, która jest niewyczerpanym, choć często wyczerpującym źródłem inspiracji. Jest naczelną szczęściarą na blogu paniswojegoszczescia.pl

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Czas: poniedziałek, 2 października, godz. 10.00-12.15.

Miejsce: Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21, sala 25

Dla kogo: zapraszamy rodziców/opiekunów; na zajęcia można przyjść z dzieckiem, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych i/lub wizerunku. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Zajęcia są częścią projektu „Stawiam na Rodzinę”
Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy

Miejsce:   Centrum Łowicka

Adres:
Łowicka 21, Warszawa

  • 2 października 2017
    10:00 - 12:15
Skip to content