z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:   Centrum Łowicka

Adres:
Łowicka 21, Warszawa

Stale Cię o coś prosi, ciągle czegoś chce. A to lody, a to pójść na plac zabaw, a to zostać dłużej u Janka lub Zosi.

Poczytać książeczkę, poleżeć razem przed zaśnięciem, zostać w domu, chociaż przecież wiesz, że po południu nie będzie chciało wyjść z przedszkola. I jeszcze kanapkę z miodem już czternasty tydzień z rzędu. Które prośby dziecka mówią o jego ważnych, fundamentalnych potrzebach, które warto uszanować, a które są zachciankami?

A jeśli są zachciankami – to jak reagować? Przyjrzymy się w duchu NVC (Porozumienia bez Przemocy) oraz RB (Rodzicielstwa Bliskości) temu, co ważnego dzieje się w dzieciach i jak można rozmawiać i działać, by budować poczucie własnej wartości dziecka, bliskie relacje i zgodę w rodzinie.

Warsztat poprowadzi Emilia Kulpa-Nowak – dziennikarka i trenerka, uczestniczka wielu zaawansowanych kursów NVC (Nonviolent communication, Porozumienie bez Przemocy) i absolwentka studiów NVC. W procesie certyfikacji.
Założycielka i przez kilka lat prowadząca portal dzielnicarodzica.pl, autorka artykułów i kursu Latawiec czy ptak? Tworzy NVCLab.pl, gdzie prowadzi i organizuje szkolenia. Pasjonatka książek i wiedzy. Żona i matka.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Czas: poniedziałek, 23 października, godz. 10.00-12.15.

Miejsce: Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21

Dla kogo: zapraszamy rodziców/opiekunów; na zajęcia można przyjść z dzieckiem, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką 

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych i/lub wizerunku. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Jeśli podoba Ci się to co robimy, to po spotkaniu będziesz mogła/ mógł przekazać darowiznę, która wesprze realizację projektów Fundacji RoRo. Dzięki Waszym wpłatom możemy robić to, co robimy.

Zajęcia są częścią projektu „Stawiam na Rodzinę”
Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy

  • 23 października 2017
    10:00 - 12:15
Skip to content