z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:  

Cieszymy się, że zainteresowały Was nasze warsztaty. Przed zapisaniem się upewnijcie się, że na pewno chcecie wziąć w nich udział i macie na to czas.

UWAGA – ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH POTRZEBNE SĄ MATERIAŁY, KTÓRE MOŻECIE ODEBRAĆ Z BIBLIOTEKI ODOLANKA. BEZ TYCH MATERIAŁÓW UDZIAŁ W ZAJĘCIACH NIE JEST MOŻLIWY. Oprócz materiałów z Biblioteki na zajęcia prosimy przygotować także: głęboki talerz, butelkę, najlepiej z dość szeroką szyjką (np. po mleku).

Eksperymentowanie sprawia dzieciom wiele radości! Zapraszamy na nasze zajęcia online z cyklu „poniedziałki z eksperymentami”. Podczas zajęć:

  • dowiedzą się i doświadczą na czym polega zjawisko napięcia powierzchniowego,
  • sprawdzą ile kropli wody mieści się na monecie 5-groszowej,
  • wykonają ćwiczenie ze spinaczem unoszącym się na powierzchni wody,
  • sprawdzą jak płyn do mycia naczyń wpływa na zjawisko napięcia powierzchniowego,
  • wykonają doświadczenie z butelką „połykającą” wykałaczki.

Spotkanie będzie także okazją do ćwiczenia zdolności manualnych i rozwijania motoryki małej. Zajęcia odbywają się w małej grupie dzieci z aktywnym wsparciem osoby prowadzącej. Aby wziąć udział w warsztatach potrzebne są materiały, które możecie Państwo odebrać z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, Wypożyczalni nr 83 – „Odolanka”, ul. Ordona 12.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Termin: 2.11 (poniedziałek), godz. 18.00 – 18.45

Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu

Dla kogo: dzieci 6-10 lat i ich opiekunowie

Warsztaty są częścią projektu „Zajęcia kulturalno-edukacyjne dla dzieci z Odolan i okolicy” realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

Aby wziąć udział w warsztatach potrzebne są materiały, które możecie Państwo odebrać z Biblioteki Publicznej w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, Wypożyczalni nr 83 – „Odolanka”, ul. Ordona 12. Bez tych materiałów udział w zajęciach nie jest możliwy. Oprócz materiałów z Biblioteki na zajęcia prosimy przygotować także: głęboki talerz, butelkę, najlepiej z dość szeroką szyjką (np. po mleku).

Zapraszamy do zapisania się na inne zajęcia z tego cyklu – 26.10, 28.10, 9.11 oraz 16.11. Możecie Państwo już też odebrać materiały do tych spotkań z Biblioteki.

Przy odbiorze materiałów pracownik Biblioteki może poprosić Państwa o okazanie maila potwierdzającego rejestrację na zajęcia.

  • 2 listopada 2020
    18:00 - 18:45
Skip to content