z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty:) Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

Zapraszamy na wtorkowe rodzinne spotkania z zabawami plastycznymi. Każde spotkanie, to zaaranżowana wyprawa/podróż do świata sztuk plastycznych, która będzie możliwa dzięki cudnej i nieskrępowanej sile dziecięcej wyobraźni. Dzieci będą przewodnikami, opiekunowie towarzyszami. A prowadząca czasem, historią, czasem obrazem, niekiedy barwą, czy przedmiotem – a wszystko to zaczerpnięte z literatury dziecięcej – wyznaczy punkt zbiórki do podróży. Dalej wszystko będzie mogło się zdarzyć:)

Wspólny proces twórczy, zarówno na poziomie koncepcyjnym, jak i manualnym, to doskonała forma poznania się i zbliżenia dzieci i opiekunów. Zapraszamy!

Warto pamiętać o odpowiednim stroju, bo podczas pracy z farbami, klejem czy masami plastycznymi można się ciut pobrudzić:) Będzie można poćwiczyć esyfloresy i wszelkie zawijasy i na kartce wygibasy:)

Nocne obrazki

Na zajęciach wypróbujemy techniki, które świetnie oddają kolorystykę i klimat świata po zmroku, porozmawiamy też o tym, co ludzie i zwierzęta robią nocą.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Termin: 25.02 (wtorek), godz. 17.00 – 17.45

Miejsce: Wypożyczalnia dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci nr 83 „Odolanka”, ul. J.K. Ordona 12 F

Dla kogo: dzieci 3-5 lat i ich opiekunowie.

Warsztaty są częścią projektu „Zajęcia kulturalno-edukacyjne dla dzieci z Odolan i okolicy” realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020

  • 25 lutego 2020
    17:00 - 17:45
Skip to content