JEDNO SPOTKANIE JUŻ SIĘ ODBYŁO, ZAPRASZAMY OD DRUGIEGO – 5 KWIETNIA.
Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze spotkania 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas – warsztaty są cyklem 5 spotkań. Zależy nam na wykorzystaniu każdego miejsca w możliwie maksymalnym wymiarze (oczywiście rozumiemy choroby, nieprzewidziane sytuacje i pojedyncze wcześniejsze plany). Sprawdź dokładnie, czy pasują Ci daty i forma spotkań.
Zajęcia będą miały formę warsztatową, z elementami teoretycznymi, dotyczącymi mechanizmu stresu, jego funkcji, jednak z głównym naciskiem na aspekt praktyczny – wymianę między uczestnikami, jak też doświadczanie rożnych technik regulacji napięcia emocjonalnego i propozycje ćwiczeń praktycznych w domu. Dlatego ważne jest, aby na czas trwania zajęć Uczestnicy zadbali o spokojną przestrzeń, miejsce, w którym nikt nie będzie im przeszkadzał, mieli możliwość pracy na włączonych kamerkach i mikrofonach.
Spotkania poprowadzi:
Marta Stasiełowicz – psycholożka, trenerka warsztatu psychologicznego, certyfikowana trenerka FamilyLab. Pracuje rozwojowo i terapeutycznie z osobami dorosłymi – indywidualnie i z grupami, w podejściu integracyjnym, łączącym różne nurty i koncepcje. Jej zainteresowania zawodowe skupiają się wokół rozwijania poczucia własnej wartości, radzenia sobie z trudnymi emocjami, samoregulacji, neuropsychologii, jak też muzykoterapii. Prywatnie jest mamą trójki dzieci, których traktuje jako swoich życiowych nauczycieli. Marta jest pasjonatką koni, wśród których ładuje swoje „baterie” i lasu.
Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.
Daty spotkań: wtorki – 5.04, 12.04, 19.04, 26.04.
Godziny spotkań: 18.15-20.30
Miejsce spotkań: zajęcia prowadzone będą w formie online na platformie zoom, przed pierwszym spotkaniem wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w zajęciach online. Potrzebne jest stabilne łącze z internetem, urządzenie z mikrofonem i kamerką. Dla procesu grupowego i atmosfery zaufania i wzajemności potrzebna jest gotowość do uczestniczenia z włączonym mikrofonem i kamerką.
Dla kogo: rodzice/opiekunowie dzieci, szczególnie mile są widziani mieszkańcy/mieszkanki Warszawy, Dzielnicy Wola.
Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres warsztaty@fundacjaroro.org do wtorku piątku, 25 marca.
Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.
Spotkania są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 7” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.
Miejsce: ONLINE
- 5 kwietnia 2022
18:15 - 20:30
Najnowsze komentarze