z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas. Sprawdź datę i godzię. Dziękujemy.

Każdy opiekun małego dziecka słyszał chyba o  sensoryce,  o zabawach senosrycznych i o tym, że są ważnym elementem w rozwoju dzieci. Istnieje także bogata oferta zajeć sensorycznych dla małych dzieci, w której można się pogubić. Podczas warsztatów spojrzymy na aktywności sensoryczne z perspektywy dziecka i jego potrzeb rozwojowych. Powiemy sobie, jak uczą się małe dzieci, na czym polega integracja zmysłów i jak sensownie wspierać dzieci w tych procesach. Poszukamy wspólnie pomysłów, na konkretne aktywności sensoryczne. Skorzystamy też z dorobku Marii Montessori, która zmysły uznała za klucz do umysłu dzieci. Po warsztatcie termin „sensoryka” stanie się jasny. Zaczynając od teorii przejdziemy do praktyki – stworzymy zbiór aktywności, które każdy będzie mógł wykorzystać w domu.

Spotkanie realizowane będzie w formie warsztatów online, poprzez platformę ZOOM. Aby wziąć w nim udział potrzebny jest komputer, tablet lub telefon, stabilne połączenie z internetem, kamerka internetowa oraz głośnik. Podczas zajęć wszyscy uczestnicy będą siebie widzieli, słyszeli, mieli możliwość rozmawiania, pracy w parach i grupach – to dla nas bardzo ważne aspekty spotkania, by miały wymiar warsztatowy. Zajęcia nie będą nagrywane ani utrwalane bez zgody uczestników. Aby wziąć udział w spotkaniu nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie udziału w zajęciach prowadzonych w tej formie. Na zajęciach obowiązuje lista obecności.

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. 

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 5”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

Kiedy: czwartek, 05.11.2020, godz. 18:00 – 20:15 

Gdzie: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniach

Dla kogo: na warsztaty zapraszamy rodziców i opiekunów, szczególnie mile widziani  są mieszkańcy Woli

Miejsce:  

  • 5 listopada 2020
    18:00 - 20:15
Skip to content