z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:  

Adres:
ul. Olbrachta 9, Warszawa

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty:) Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

Na spotkaniu porozmawiamy

o dzieciach:

– o ich rozwoju i wynikających z niego potrzebach (z perspektywy psychologii rozwojowej), o tym, co zadzieje się niezależnie od warunków, oraz o tym, co może się zadziać, jeśli postanowimy te warunki kształtować w określony sposób;

– o perspektywie, z jakiej warto obserwować dziecko, aby nie niepokoić się zanadto, ale jednocześnie być uważnym na sygnały poważniejszych nieprawidłowości.

…i  o rodzicach:

– o ich potrzebach szczególnie wyraźnie domagających się zaspokojenia w tym okresie, o radościach i obawach związanych z opieką nad Maluchem.

Ważnym aspektem warsztatów jest połączenie przekazywanej wiedzy ze spotkaniem innych rodziców, wymianą doświadczeń i rozważań o tym, co dla uczestników ważne w aspekcie rozwoju ich dzieci.

Spotkanie poprowadzi: Joanna Szeluga – jestem żoną i mamą dwóch chłopców w wieku szkolnym. I to oni są głównymi nauczycielami w moim życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jestem też szczęśliwą posiadaczką dwóch psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od 17 lat pracuję jako psycholog specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Przygotowuję się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuję indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbiam podczas pracy korzystać z fotografii, lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.  

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 4”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

Kiedy: 12. 06. 2019;  godz.  10.30 – 12.45
Gdzie: Dom Sąsiedzki na Ulrychowie,  ul.Olbrachta 9
Dla kogo: Na warsztaty zapraszamy rodziców i opiekunów, szczególnie mile widziani  są mieszkańcy Woli. Na spotkania można przychodzić z małymi dziećmi, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką.   Zawsze jesteście mile widziane/i z dziećmi. Pamiętajcie, że warsztat przyniesie Wam najwięcej korzyści, jeśli w pełni będziecie mogły/li zaangażować swoje serce i umysł w pracę dla samej/samego siebie. Jeśli masz możliwość zostawienia chodzącego, niezależnego młodego człowieka pod dobrą opieką, zachęcamy do tego gorąco.

  • 12 czerwca 2019
    10:30 - 12:45
Skip to content