z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty:) Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

Zapraszamy na cykl dwóch spotkań „O konfliktach w bliskich związkach. Jak się (nie) kłócić?” (OBOWIĄZUJE 1 ZAPIS)

 

„Recepta na małżeński sukces jest bardzo prosta. Szczęśliwi małżonkowie nie są zazwyczaj ani mądrzejsi, ani bogatsi, ani bardziej przebiegli psychologicznie od innych. Jednak w codziennym życiu potrafią znaleźć sposób, który nie pozwala negatywnym myślom i emocjom wobec partnera (a takie występują w każdym związku) wziąć górę nad tymi pozytywnymi. Ich małżeństwo – jak to określam – jest inteligentne emocjonalnie”  John Gottman, amerykański psycholog, klinicysta, naukowiec, który przez cztery dekady intensywnie pracował nad przewidywaniem rozwodów i stabilnością małżeńską.

Recepta jest faktycznie prosta… do wypisania. Z realizacją bywa zazwyczaj nieco trudniej. Podczas dwóch wieczorów  – 17 i 31 października – zastanowimy się czym jest i jak rozwijać wspomnianą inteligencję emocjonalną związku.

Zastanowimy się jak zadbać o związek, kiedy motyle mniej energicznie wachlują skrzydłami. Jak i dlaczego nasze relacje się zmieniają? Jak wykorzystywać kryzysy by rozwijać związek?

Poszukamy sposobów na rozmowę o tym co trudne i dzieli, które nie niszczą: nas, partnera i związku.

 Zachęcamy do udziału w obu spotkaniach – zarówno pary jak i pojedyncze „połówki”. Ze względu na tematykę i długość pojedynczego spotkania zapraszamy Was bez dzieci.

Warsztaty poprowadzi Iwona Osik – psycholog, mediator rodzinny, trener umiejętności poznawczych.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.  

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 4”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

Kiedy: 17 i 31 (czwartki) października 2019, godz.: 17-20; NA 2 SPOTKANIA OBOWIĄZUJE 1 ZAPIS
Gdzie: Dom Sąsiedzki na Ulrychowie,  ul.Olbrachta 9
Dla kogo: Na warsztaty zapraszamy rodziców i opiekunów, szczególnie mile widziani  są mieszkańcy Woli.  Zachęcamy do udziału w obu spotkaniach – zarówno pary jak i pojedyncze „połówki”. Ze względu na tematykę i długość pojedynczego spotkania zapraszamy Was bez dzieci.

Miejsce:  

Adres:
ul. Olbrachta 9, Warszawa

  • 17 października 2019
    17:00 - 20:00
Skip to content