z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:   3 pokoje z kuchnią

Adres:
Głębocka 84, Warszawa, Warszawa, 03-287, Polska

Opis:

Pierwsze piętro, brak windy.

Fundacja RoRo zaprasza na warsztaty kompetencji wychowawczych Nowy Ktoś w naszej rodzinie – o tym jak przygotować się na zmiany?

Przyjście na świat nowego dziecka jest dla każdego członka rodziny WYDARZENIEM. Jest zmianą, która rządzi się swoimi prawami. Możemy się na nią przygotowywać, ale nigdy nie przewidzimy reakcji. I o tym co nas czeka, co możemy robić, aby sobie z taką zmianą radzić będzie na tym spotkaniu.

Spotkanie poprowadzi: Joanna Szeluga – jestem żoną i mamą dwóch chłopców w wieku szkolnym. I to oni są głównymi nauczycielami w moim życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jestem też szczęśliwą posiadaczką dwóch psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od 17 lat pracuję jako psycholog specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Przygotowuję się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuję indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbiam podczas pracy korzystać z fotografii, lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzice na Białołęce, edycja 2” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Białołęka.

Termin: 28.11.2017, godzina 10.30 – 12.45

Miejsce: 3 pokoje z kuchnią, Głębocka 84

Dla kogo: dla rodziców, można przyjść z małym dzieckiem, które zostaje pod opieką rodzica.

  • 28 listopada 2017
    10:30 - 12:45
Skip to content