z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

To, że konflikty towarzyszą nam w życiu jest taką oczywistością jak to, że oddychamy. Nie da się być wśród ludzi i nie doświadczyć różnicy zdań, niezgodności, nieporozumienia. Są jednak pewne prawidłowości, których świadomość pomaga nam w przechodzeniu przez czas konfliktu i dodatkowo może przyczyniać się do budowania bliskości, porozumienia i szacunku. Pomagają lepiej rozumieć siebie i drugiego człowieka.
To, co najbardziej bolesne w sytuacjach konfliktowych to słowa i emocje. Porozmawiamy na naszym spotkaniu o tych prawidłowościach i spróbujemy poszukać rozwiązań, które będą pomagały rozwiązywać konflikt i budować porozumienie.

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. 

Zajęcia poprowadzi Joanna Szeluga – żona i mama dwóch chłopców w wieku szkolnym. To oni są głównymi nauczycielami w jej życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jest też szczęśliwą posiadaczką dwóch psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od 19 lat pracuje jako psycholog, specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Przygotowuje się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuje indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbia podczas pracy korzystać z fotografii lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 5”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

Kiedy: środy 3.06, godz. 17.00-19.15 i 10.06, godz. 17.00-20.00. Na oba spotkania obowiązuje jeden zapis.

Gdzie: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniach

Dla kogo: na warsztaty zapraszamy rodziców i opiekunów, szczególnie mile widziani  są mieszkańcy Woli

  • 3 czerwca 2020
    17:00 - 19:15
Skip to content