z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Fundacja RoRo zaprasza na warsztat pt: „Nasze myśli a złość”

Przed zapisaniem się na warsztaty sprawdź, czy na pewno masz dla nich miejsce w kalendarzu. To dla nas bardzo ważne, aby  zminimalizować ilość rezygnacji, a tym samym niewykorzystanych miejsc na spotkaniach.

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego poszukamy odpowiedzi na następujące pytania:

  • W jaki sposób to jak oceniamy innych ludzi wpływa na nasze zachowanie?
  • Jaki jest związek pomiędzy naszymi myślami o innych, a poziomem odczuwanej złości?
  • Co możemy zrobić, aby w naszym życiu było mniej stresu i złości?

Odpowiedzi na te pytania poszukamy podczas warsztatów.

Kiedy: 25 maja (czwartek), w godzinach od 10.00 do 13.00
Gdzie: Wolskie Centrum Kultury, ul. Działdowska 6
Dla kogo: Na warsztat zapraszamy rodziców (szczególnie mile widziany rodzice z Woli). Na spotkanie można przyjść z dziećmi, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką. Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona.

Warsztat poprowadzi Agnieszka Amborska – certyfikowany trener, członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Lubi inspirować do zmian i do brania życia w swoje ręce. Daje narzędzia, rozbudza motywację do działania. Uczestników swoich warsztatów wspiera w procesie życiowych zmian – w rozwoju asertywności, umiejętności komunikacji oraz zarządzania sobą w czasie, a także w lepszym radzeniu sobie ze złością i ze stresem. Prowadzeniem szkoleń i warsztatów zajmuje się od 2004 roku.  Jest szefową Fundacji RoRo, współtworzy także projekt kierowany do dzieci pracowniaeksperymentu.pl  Ma męża i trójkę dzieci, lubi pływać.


Partner projektu: Wolskie Centrum Kultury

 


Patronat medialny: Dziecko w Warszawie

 

Zajęcia są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 2” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych w celu przygotowania listy obecności do dokumentacji projektu. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Miejsce:   Wolskie Centrum Kultury

Adres:
Działdowska 6, Warszawa

  • 25 maja 2017
    10:00 - 13:00
Skip to content