z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowało Cię nasze wydarzenie. 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się, że na pewno chcesz wziąć w nim udział. Na spacer możemy zapisać ograniczoną liczbę osób, a zależy nam na wykorzystaniu każdego miejsca. Zarezerwuj jedno miejsce dla każdego zapisanego dziecka.

Jak pachnie niedzielne przedpołudnie w warszawskim parku? Ile odcieni zieleni ma wiosna? Co piszczy w wiosennej trawie? O czym szumi wierzba? Na naszym spacerze wyostrzymy wszystkie zmysły. Będziemy słuchać uważniej, obserwować baczniej, oddychać głębiej. Będziemy skakać, leżeć na trawie, słuchać ciszy i ptaków, oglądać zwierzęcy mikroświat przez lupę, łaskotać się trawą i grać w gry podwórkowe. Przekonamy się, jak wiele ciekawych obserwacji przyrodniczych można dokonać podczas rodzinnego spaceru i ile tajemnic oraz ciekawostek kryją w sobie wolskie parki. 

Spacer jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Termin: sobota 20.05, godz.10.00-11.30

Start spaceru: start przy ławkach, przy wejściu do parku Moczydło od strony skrzyżowania ulic: Górczewskiej i Deotymy

Dla kogo: dzieci w wieku 4-6 lat z opiekunami

UWAGA! W przypadku deszczowej pogody spacer zostanie przełożony na inny termin.


Spacer poprowadzi Ania Lipiec – przewodniczka, fotografka, autorka rodzinnych gier miejskich oraz ilustrowanych map dla najmłodszych. Jej pasją jest opowiadanie dzieciom o Warszawie i jej sekretach. Na spacerach i warsztatach nie tylko dzieli się miejskimi historiami i ciekawostkami, ale też zachęca do samodzielnego poznawania stolicy poprzez zabawę oraz rozwiązywanie zadań i zagadek. Autorka ilustrowanych map i przewodników dla najmłodszych: „Ahoj Wisło”, „Wokół Kamienia” oraz „Czytamy miasto”. Autorka tekstów na blogu DzienDobryWarszawo.pl, w których pokazuje stolicę z mniej oczywistej strony.


Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres warsztaty@fundacjaroro.org do 15 maja.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Nasze zajęcia są bezpłatne, organizujemy je w oparciu o dotacje, które zazwyczaj pokrywają około 95% budżetów projektów. Pozostałe 5% finansujemy ze środków przekazanych Fundacji przez darczyńców, którymi są w większości uczestnicy naszych zajęć. Zapraszamy Was do wsparcia działań Fundacji, w tym celu utworzyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/d2v3d3 Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 8” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.
  • 20 maja 2023
    10:00 - 11:30
Skip to content