z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty:) Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

Zapraszamy na spotkania z rodzinnymi działaniami twórczymi, podczas których z pozornie niepotrzebnych rzeczy lub przdmiotów codziennego użytku powstaną zabawki, gry, pomoce dydaktyczne. Zapraszamy zarówno opiekunów małych dzieci, którzy chcą wykonać zabawki dla swoich podopiecznych, jak i dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym z opiekunami, którzy szukają pomysłu na wspólne działania.

Zapisując się na zajęcia przygotujcie: skarpetki i/lub rajstopy, których już nie potrzebujecie; igłę i nitkę lub klej do tkanin, lub flamaster; tasiemki, wełenki, sznurki; guziki, elementy samoprzylepne, jak np. oczka; kawałki tkanin, filcu; nożyczki.

Spotkanie poprowadzi Liliana Marciniak – etnolożka, animatorka kultury, instruktorka teatralna a także nauczycielka małych dzieci i wychowawczyni w metodzie Montessori oraz oligofrenopedagog. Swoją pasję do pracy z dziećmi odkryła niemal przypadkiem: pracując w toruńskich teatrach. Uwielbia podróże i etnologiczne zdziwienie światem. W wolnym czasie, gdy nie ma możliwości choćby krótkiego wyjazdu, gotuje, próbuje szyć i tworzy pomoce dla swoich podopiecznych (ostatnio zwłaszcza matematyczne). Zainteresowaniami od lat dzieli się z dziećmi, a od niedawna także ze swoją córeczką.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Termin: czwartek 19.11, godz. 17.00 – 17.45

Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu. Link czasem wpada do Spamu – warto sprawdzić:)

Dla kogo: opiekunowie, dzieci, wszyscy zainteresowani domowymi działaniami twórczymi.

Warsztaty są częścią projektu „Zajęcia kulturalno-edukacyjne dla dzieci z Odolan i okolicy” realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020

Miejsce:  

  • 19 listopada 2020
    17:00 - 17:45
Skip to content