z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Zapraszamy na warsztaty o tym jak być czułym i łagodnym dla siebie.

Szukając tego, co nas może wzmocnić, dodać siły, obudzić nadzieję, ukoić zmęczenie, chcemy spotkać się w krainie łagodności i czułości dla siebie i dla innych. Na tym spotkaniu poszukamy odpowiedzi na pytanie, co może nas wzmacniać, doświadczymy czym jest czułość i łagodność, poznamy praktykę współczucia (compassion), którą możemy praktykować samodzielnie (dla Uczestników udostępnimy nagranie).

Spotkania realizowane będą w formie warsztatów online, poprzez platformę ZOOM. Aby wziąć w nich udział potrzebny jest komputer, tablet lub telefon, stabilne połączenie z internetem, kamerka internetowa oraz głośnik. Podczas zajęć wszyscy uczestnicy będą siebie widzieli, słyszeli, mieli możliwość rozmawiania, pracy w parach i grupach. W trosce o komfort osób biorących udział w zajęciach i prowadzącej warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest gotowość uczestników do włączenia kamerki. Nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie udziału w zajęciach prowadzonych w tej formie.

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. 

Zajęcia poprowadzi Joanna Szeluga – żona i mama dwóch chłopców w wieku szkolnym. To oni są głównymi nauczycielami w jej życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jest też szczęśliwą posiadaczką dwóch psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od 20 lat pracuje jako psycholog, specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Przygotowuje się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuje indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbia podczas pracy korzystać z fotografii lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.

Kiedy: czwartek, 21.10, godz. 10:00-13:00

Gdzie: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniach

Dla kogo: na warsztaty zapraszamy mieszkańców Województwa Mazowieckiego

Warsztaty są częścią projektu „Mogę więcej – warsztaty edukacyjno-artystyczne dla dzieci i dorosłych” . Zadanie sfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego

Miejsce:  

  • 21 października 2021
    10:00 - 13:00
Skip to content