z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Zapraszamy na warsztaty, na których będziemy rozmawiać o tym, jaki wpływ na dzieci ma kryzys doświadczany przez rodzica – jak one reagują i jak rozpoznać, że zarażają się od rodziców nieprzyjemnymi emocjami. Poszukamy sposobów na dbanie o siebie, gdy doświadczamy kryzysu – by móc dbać o dziecko i wspierać je w rozwoju. Nauczymy się rozpoznawać poziom stresu w ciele, by móc reagować na zmiany wokół nas i lepiej troszczyć się o zdrowie całej rodziny – proponując rozwiązania, które będą wspierające da wszystkich, obniżą poziom stresu i przyczynią się do poprawy samopoczucia.

Warsztaty poprowadzi Kamila Szulc – psycholog (2010 UKSW), certyfikowana trenerka (VCC Foundation 2017) w obszarze kompetencji społecznych. Obecnie w trakcie kursu Porozumienie bez przemocy Marshalla Rosenberga dla nauczycieli. Staże zawodowe odbywała w ośrodkach leczniczo – rehabilitacyjnych oraz terapeutycznych dla osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności, zwłaszcza osób z autyzmem. Projektuje i prowadzi warsztaty kompetencji rodzicielskich. Współpracuje z przedszkolami – prowadząc konsultacje dla rodziców oraz terapię dla dzieci m.in. metodą Niedyrektywnej Terapii Zabawowej. Projektuje i prowadzi warsztaty psychoedukacyjne dla kadry pedagogicznej i rodziców o rozwoju, edukacji i wychowaniu małego dziecka. Na co dzień zdobywa doświadczenia udzielając wsparcia uczniom warszawskiej szkoły podstawowej. Podczas prowadzenia warsztatów dla rodziców i opiekunów skupia się na rozwijaniu kompetencji rodzicielskich w zakresie radzenia sobie z emocjami małego dziecka, budowania z nim relacji oraz wspierania w rozwoju.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. 

Kiedy: środa, 13 lipca, godz. 10.30-12.45

Miejsce: zajęcia prowadzone będą w formie online na platformie zoom, przed spotkaniem wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w zajęciach. Potrzebne jest stabilne łącze z internetem, urządzenie z mikrofonem i kamerką.

Dla kogo: na warsztaty zapraszamy rodziców i opiekunów

Zapisy: za pomocą formularza, który znajduje się poniżej

Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres warsztaty@fundacjaroro.org do piątku 8 lipca.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 7”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

Miejsce:  

  • 13 lipca 2022
    10:30 - 12:45
Skip to content