z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Fundacja RoRo zaprasza na warsztat pt:”Krytyk wewnętrzny”

Czujesz, że stać Cię na więcej, a jednak coś blokuje Twoje działania? Oczekujesz od siebie wiele i z trudem przyjmujesz niepowodzenia?

Czasem myślisz: „To nie dla mnie.” „I tak mi się nie uda.” „Nie wypada myśleć o sobie.” „Nie powinnam/powinienem prosić o pomoc.” albo „Jak mogłam/em tak głupio postąpić!”?

W takich sytuacjach odzywa się głos krytyka wewnętrznego, który podważa wiarę we własne możliwości, wywołuje stres, jest źródłem niepokoju i frustracji.Czy możesz coś zrobić, aby osłabić jego siłę? Zdecydowanie tak!
Jeśli chcesz dowiedzieć się, co, to zapraszamy Cię na warsztaty, podczas których:

  • zastanowimy się kim jest i skąd się bierze krytyk wewnętrzny,
  • zaczniesz oswajać swojego krytyka wewnętrznego i poznasz 3-stopniową procedurę zamiany negatywnych
  • myśli o sobie samym na myśli wspierające,
  • sprawdzisz, jakie asertywne prawa są Ci bliskie,
  • przećwiczysz na czym polega świadome oddychanie i dowiesz się, jak może ono pomóc pracować z krytykiem wewnętrznym,
  • porozmawiamy o tym, na czym polega sekret doceniania się oraz dlaczego warto i w jaki sposób doceniać siebie oraz innych,
  • stworzysz listę swoich mocnych stron.

Wszystko po to, żeby cieszyć się życiem, bardziej wierzyć we własne siły, znajdować motywację do nowych działań, nie bać się popełniania błędów i budować głębsze relacje z innymi.

Kiedy: 18 maja (czwratek), w godzinach od 10.00 do 14.30
Gdzie: Wolskie Centrum Kultury, ul. Działdowska 6
Dla kogo: Na warsztat zapraszamy rodziców (szczególnie mile widziany rodzice z Woli). Na spotkanie można przyjść z dziećmi (weź pod uwagę, że spotkanie trwa 4,5 godziny), które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką. Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Szczególnie zapraszamy rodziców z Woli.

Warsztat poprowadzi Agnieszka Amborska – certyfikowany trener, członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Lubi inspirować do zmian i do brania życia w swoje ręce. Daje narzędzia, rozbudza motywację do działania. Uczestników swoich warsztatów wspiera w procesie życiowych zmian – w rozwoju asertywności, umiejętności komunikacji oraz zarządzania sobą w czasie, a także w lepszym radzeniu sobie ze złością i ze stresem. Prowadzeniem szkoleń i warsztatów zajmuje się od 2004 roku.  Jest szefową Fundacji RoRo, współtworzy także projekt kierowany do dzieci pracowniaeksperymentu.pl  Ma męża i trójkę dzieci, lubi pływać.

Partner projektu: Wolskie Centrum Kultury

 

Patronat medialny: Dziecko w Warszawie

 

Zajęcia są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 2” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych w celu przygotowania listy obecności do dokumentacji projektu. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Miejsce:   Wolskie Centrum Kultury

Adres:
Działdowska 6, Warszawa

  • 18 maja 2017
    10:00
Skip to content