z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Czujesz, że stać Cię na więcej, a jednak coś blokuje Twoje działania? Oczekujesz od siebie wiele i z trudem przyjmujesz niepowodzenia? Masz w głowie dużo powinnam/ powinienem, albo muszę?

Czasem myślisz: „To nie dla mnie.” „I tak mi się nie uda.” „Nie wypada myśleć o sobie.” „Nie powinnam/powinienem prosić o pomoc.” albo „Jak mogłam/em tak głupio postąpić!”?

W takich sytuacjach odzywa się głos krytyka wewnętrznego, który podważa wiarę we własne możliwości, wywołuje stres, jest źródłem niepokoju i frustracji. Czy możesz coś zrobić, aby osłabić jego siłę? Zdecydowanie tak!
Jeśli chcesz dowiedzieć się, co, to zapraszamy Cię na warsztaty, podczas których:

 • zastanowimy się kim jest i skąd się bierze krytyk wewnętrzny,
 • zaczniesz oswajać swojego krytyka wewnętrznego i poznasz 3-stopniową procedurę zamiany negatywnych myśli o sobie samym na myśli wspierające,
 • sprawdzisz, jakie asertywne prawa są Ci bliskie,
 • przećwiczysz na czym polega świadome oddychanie i dowiesz się, jak może ono pomóc pracować z krytykiem wewnętrznym,
 • porozmawiamy o tym, na czym polega sekret doceniania się oraz dlaczego warto i w jaki sposób doceniać siebie oraz innych,
 • stworzysz listę swoich mocnych stron,
 • poćwiczysz wyrażanie wdzięczności,
 • dowiesz się czym jest neuroplastyczność i jak możesz wykorzystać odkrycia nauki by czuć się bardziej szczęśliwą/ szczęśliwym.

Wszystko po to, żeby cieszyć się życiem, bardziej wierzyć we własne siły, znajdować motywację do nowych działań, nie bać się popełniania błędów i budować głębsze relacje z innymi. I przede wszystkim, by być bardziej łagodnym i wyrozumiałym dla siebie.

Zajęcia są cyklem 3 spotkań – zapraszamy osoby, które chcą wziąć udział w całości.

Spotkania realizowane będą w formie warsztatów online, poprzez platformę ZOOM. Aby wziąć w ich udział potrzebne jest stabilne połączenie z internetem, komputer, tablet lub telefon z działającą kamerką i głośnikiem. Podczas zajęć wszyscy uczestnicy będą siebie widzieli, słyszeli, mieli możliwość rozmawiania, pracy w parach i grupach. Aby wziąć udział w spotkaniach nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie udziału w zajęciach prowadzonych w tej formie.

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. 

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Amborska – certyfikowany trener, ukończyła Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego INTRA. Lubi inspirować do zmian i do brania życia w swoje ręce. Daje narzędzia, rozbudza motywację do działania. Uczestników swoich warsztatów wspiera w procesie życiowych zmian – w rozwoju asertywności, umiejętności komunikacji oraz zarządzania sobą w czasie, a także w lepszym radzeniu sobie ze złością i ze stresem. Prowadzeniem szkoleń i warsztatów zajmuje się od 2004 roku. Jest szefową Fundacji RoRo, współtworzy także projekt skierowany do dzieci  pracowniaeksperymentu.pl  Ma męża i trójkę dzieci, lubi pływać.

Kiedy: wtorki, 2, 9 i 16.06, godz. 10:00-12:45, na wszystkie spotkania obowiązuje jeden zapis

Gdzie: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniach

Dla kogo: na spotkania zapraszamy rodziców, mieszkańców Warszawy, a w szczególności osoby związane z Mokotowem

Warsztaty są częścią projektu „Stawiam na rozwój, edycja 8” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Mokotów

 • 2 czerwca 2020
  10:00 - 12:45
Skip to content