z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:  

Konsultacje indywidualne z psychologiem / pedagogiem / mediatorem rodzinnym w obszarze szeroko pojmowanego rodzicielstwa (np.: świadomość i radzenie sobie z emocjami, stresem, konfliktami, wyzwaniami związanymi z pełnionymi rolami, trudności wychowawcze, trudności w związku)

Spotkanie (45 min) na celu rozpoznanie problemu, udzielenie doraźnego wsparcia w poszukiwaniu konstruktywnych sposób rozwiązania trudnej sytuacji rodzicielskiej i omówienie dostępnych i najbardziej odpowiednich form dalszej pracy (np. warsztaty, terapia, wsparcie psychologiczne, interwencja kryzysową, konsultacje z lekarzem).

Konsultacje są formą poradnictwa psychologicznego i wychowawczego, a nie oddziaływaniem terapeutycznym.

Konsultacje 21 września prowadzi:

Iwona Osik – psycholog, pedagog, mediator rodzinny
Ukończyła Psychologię kliniczną i zdrowia na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS oraz Pedagogikę Ogólną na Uniwersytecie Warszawskim.
W swojej pracy towarzyszy w poszukiwaniu dróg rozwoju i konstruktywnych sposobów radzenia sobie z wyzwaniami zarówno dorosłym jak i dzieciom.
Ukończyła szkolenie podstawowe i specjalistyczne dla mediatorów w sprawach rodzinnych, odbyła staż, a następnie jako mediator wspierała rodziców w ich trudnych rozmowach, często okołorozwodowych.
Prowadzi warsztaty dla rodziców z zakresu komunikacji, radzenia sobie z konfliktami oraz umiejętności rodzicielskich.
Od kilku lat wspiera dzieci, rodziców i nauczycieli jako psycholog i pedagog szkolny. Prowadzi też zajęcia wspierające funkcjonowanie umysłu (pamięci, uwagi, koncentracji i kreatywności) dla dzieci, dorosłych i seniorów.

Konsultacje są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza. W ramach tego projektu jedna osoba może skorzystać z jednej konsultacji. Spotkanie trwa 45 minut.

Przed zapisem prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Konsultacje są częścią projektu „Rodzic to Ja – wsparcie grupowe i indywidualne dla rodziców na Woli”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

Miejsce: online – przed spotkaniem prześlemy link

Dla kogo: rodzice, przyszli rodzice, szczególnie mile są widziani mieszkańcy Warszawy, Dzielnicy Wola.

  • konsultacje
    21 września 2021
    17:00 - 19:00
Skip to content