z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:   Poradnia Ananasy

Adres:
Marszałkowska 140/106, Warszawa

Zapraszamy do udziału w porannym spotkaniu empatycznym wszystkich chętnych bez względu na poziom wiedzy i doświadczenia w NVC.


Empatyczne piątki to grupa empatii, czyli darmowe spotkania, na których ćwiczymy empatię, poznajemy się, ćwiczymy i sprawiamy, że coraz łatwiej nam wybierać drogę porozumienia i bliskości w codziennym zagonieniu.

Będziemy poznawać i ćwiczyć NVC, obdarzać się empatią, wspierać i słuchać. To nie jest grupa terapeutyczna. To grupa zrozumienia, otwartości, budowania nowych relacji i doświadczania mocy NVC. To spotkania poświęcone praktyce, ćwiczeniu empatii, by naładować akumulatory, by mieć spokój wewnętrzny, więcej zaspokojonych potrzeb, by umieć potem obdarzać empatią naszych bliskich.

Praktykujemy NVC w codziennym życiu, dbamy o jakość komunikacji ze sobą i z innymi, zależy nam na autentycznych, bliskich relacjach.

NVC (Nonviolent Communication, porozumienie bez przemocy) to metoda komunikacji opartej na potrzebach. Dzięki niej możemy budować bliskie relacje i dobrze się słyszeć. Możemy też szukać nowych rozwiązań, które działają dla wszystkich zainteresowanych. Możemy także wygadać się i poczuć zrozumienie.

Przyjdź sprawdzić, jak empatia działa w Twoim życiu!

Spotkania prowadzą: absolwentki studiów NVC i kursów NVC: Emilia Kulpa-Nowak, współprowadzaca nvclab.pl oraz Sylwia Włodarska, Pani Swojego Szczęścia

Emilia Kulpa-Nowak – współtwórczyni NVClab.pl – Laboratorium Porozumienia bez Przemocy, autorka szkoleń, kursów online, żona i matka. Stara się, by idea NVC była z nią w codziennym życiu;

Sylwia Włodarska – Pani Swojego Szczęścia, członkini zarządu Fundacji RoRo, trenerka, tłumaczka szkoleń NVC oraz tłumaczka z szakalego na żyrafi, żona i matka. Przekonuje, że empatia jest kluczem do lepszego życia.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Czas: piątek, 1 grudnia, godz. 10.00-12.15.

Miejsce: Poradnia Ananasy, Marszałkowska 140 lok. 106

Dla kogo: zapraszamy rodziców/opiekunów; na zajęcia można przyjść z dzieckiem, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych i/lub wizerunku. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Zajęcia są częścią projektu „Stawiam na Rodzinę”
Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy

  • 1 grudnia 2017
    10:00 - 12:15
Skip to content