z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:   Wolskie Centrum Kultury

Adres:
Działdowska 6, Warszawa

Cykl trzech środowych spotkań o trudnych rozmowach w bliskich związkach

Obecność konfliktów lub ich brak sam w sobie nie decyduje o jakości związku. Jest ona raczej określana przez to, jak postępujemy w wypadku konfliktu. Przekonania dotyczące konfliktu są ważniejsze dla szczęścia małżeńskiego niż fakt, czy partnerzy zgadzają się ze sobą, czy też nie.

 Podczas spotkań będziesz mieć okazję:
– przyjrzeć się stosunkowi do konfliktów – swojemu i partnera
– zastanowić się skąd się on wziął, do czego prowadzi i czy to korzystny kierunek
– poszukać nowych sposobów rozwiązywania codziennych małych i tych większych kłótni
– przyjrzeć się barierom utrudniającym dogadanie się z najbliższą osobą
– poćwiczyć mówienie i słuchanie w sposób, który buduje relację, nawet jeśli treści są trudne i budzą silne emocje

Kiedy: 8, 15, 22 listopada (środy), w godzinach od 10.00 do 12.15
Gdzie: Wolskie Centrum Kultury, ul. Działdowska 6
Dla kogo: Na warsztaty zapraszamy rodziców i opiekunów, szczególnie mile widziani mieszkańcy Woli. Na spotkania można przychodzić z małymi dziećmi, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką.

Warsztat jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza umieszczonego pod informacją o wydarzeniu.

Warsztat poprowadzi Joanna Szeluga: Jestem żoną i mamą dwóch chłopców w wieku szkolnym. I to oni są głównymi nauczycielami w moim życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jestem też szczęśliwą posiadaczką dwóch psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od 17 lat pracuję jako psycholog specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Przygotowuję się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuję indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbiam podczas pracy korzystać z fotografii, lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych i/lub wizerunku. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Jeśli podoba Ci się to co robimy, to po spotkaniu będziesz mogła/ mógł przekazać darowiznę, która wesprze realizację projektów Fundacji RoRo. Dzięki Waszym wpłatom możemy robić to, co robimy.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 2” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy dz. Wola

 

Partner projektu:

 

 

Partner medialny:

 

  • 8 listopada 2017
    10:00 - 12:15
Skip to content