z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:   OPS

Adres:
Porajów 14, Warszawa, Polska

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty:) Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas. 

Warsztaty są cyklem 3 spotkań – obowiązuje 1 zapis.

Różnice zdań, sile emocje, niesłuchanie i niesłyszenie są w naszym życiu i byciu razem obecne. Nasze przekonania o konflikcie, nasze nastawienie do konfliktu i nasze umiejętności budowania porozumienia mają ogromne znaczenie dla jakości naszej relacji z partnerem czy partnerką. Mają też ogromne znaczenie dla uczenia naszych dzieci tego jak rozwiązywać sytuacje konfliktowe.

Cykl 3 spotkań ma dostarczyć nam refleksji, umiejętności i doświadczenia dotyczących konfliktu. Temu jaką postawę przyjmujemy w sytuacjach konfliktowych, jak rozmawiamy, jak radzimy sobie z emocjami, jakimi filtrami odbieramy świat, będziemy mieli okazję przyjrzeć się w trakcie warsztatów. Poznamy też sposoby działania w sytuacjach konfliktowych.

Sposoby te pochodzą z koncepcji Marshalla Rosenberga, czyli bazują na Porozumieniu Bez Przemocy.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.  

Warsztaty są częścią projektu „Rodzice na Białołęce 4”  finansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Białołęka.

Spotkanie poprowadzi: Joanna Szeluga – jestem żoną i mamą dwóch chłopców w wieku szkolnym. I to oni są głównymi nauczycielami w moim życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jestem też szczęśliwą posiadaczką dwóch psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od 17 lat pracuję jako psycholog specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Przygotowuję się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuję indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbiam podczas pracy korzystać z fotografii, lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.

Kiedy: 07.05, 14.05 , 21.05 (wtorki), godzina 10.30 – 13.00 – na cykl obowiązuje jeden zapis.
Gdzie: Centrum Aktywności Lokalnej OPS, ul. Porajów 14
Dla kogo: Na warsztaty zapraszamy rodziców i opiekunów. Na spotkania można przychodzić z małymi dziećmi, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką.   Zawsze jesteście mile widziane/i z dziećmi. Pamiętajcie, że warsztat przyniesie Wam najwięcej korzyści, jeśli w pełni będziecie mogły/li zaangażować się w pracę dla siebie.

  • 7 maja 2019
    10:30 - 13:00
Skip to content