z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:  

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze zajęcia. 🙂 Zanim się zapiszesz, upewnij się, że na pewno chcesz i możesz wziąć w nich udział, gdyż zależy nam na wykorzystaniu każdego miejsca.

Podczas webinaru „Jestem ok taki, jaki jestem. Jak dzieci rozwijają zdrowe poczucie własnej wartości? ” odpowiemy m.in. na następujące zagadnienia:
  • jak rodzi się poczucie własnej wartości u dzieci?
  • jak można wspierać jego wzrost?
  • jaka postawa i sposób komunikacji wspiera poczucie wartości u dzieci?
  • czym różni się poczucie własnej wartości od pewności siebie?
  • jak poczucie własnej wartości jego rodziców i opiekunów wpływa na dziecko?

Webinar ma charakter wykładu z elementami wymiany między uczestnikami. Ma na celu przede wszystkim zainspirowanie uczestników treściami, które wywodzą się od innego, niż tradycyjny – autorytarny, paradygmatu wychowawczego. Webinar realizowany jest na licencji FamilyLab Association, międzynarodowej organizacji założonej w 2007 roku przez Jespera Juula.


Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Data spotkania: wtorek, 16 maja

Godzina spotkania: 18.30-20.45

Miejsce spotkania: zajęcia prowadzone będą w formie online na platformie Zoom, przed pierwszym spotkaniem wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w zajęciach online. Potrzebne jest stabilne łącze z internetem, urządzenie z mikrofonem i kamerką. Dla procesu grupowego i atmosfery zaufania i wzajemności potrzebna jest gotowość do uczestniczenia z włączonym mikrofonem i kamerką.

Dla kogo: rodzice/opiekunowie dzieci, szczególnie mile są widziani mieszkańcy/mieszkanki Warszawy, Dzielnicy Wola.


Spotkania poprowadzi Marta Stasiełowicz – psycholożka, trenerka warsztatu psychologicznego, certyfikowana trenerka FamilyLab. Pracuje rozwojowo i terapeutycznie z osobami dorosłymi – indywidualnie i z grupami, w podejściu integracyjnym, łączącym różne nurty i koncepcje. Jej zainteresowania zawodowe skupiają się wokół rozwijania poczucia własnej wartości, radzenia sobie z trudnymi emocjami, samoregulacji, neuropsychologii, jak też muzykoterapii.   Prywatnie jest mamą trójki dzieci, których traktuje jako swoich życiowych nauczycieli. Marta jest pasjonatką koni, wśród których ładuje swoje „baterie” i lasu.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres warsztaty@fundacjaroro.org do środy, 10 maja.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Nasze zajęcia są bezpłatne, organizujemy je w oparciu o dotacje, które zazwyczaj pokrywają około 95% budżetów projektów. Pozostałe 5% finansujemy ze środków przekazanych Fundacji przez darczyńców, którymi są w większości uczestnicy naszych zajęć. Zapraszamy Was do wsparcia działań Fundacji, w tym celu utworzyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/d2v3d3 Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 8” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

  • 16 maja 2023
    18:30 - 20:45
Skip to content