z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:  

Zapraszamy mieszkańców Województwa Mazowieckiego na wykład, który kilka tygodni temu zgromadził 170 uczestników. Spotkanie jest bezpłatne i realizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego Mazowsza.

To, jaką wartość widzimy w sobie i innych ludziach, jest ważnym fundamentem, na którym budujemy relacje ze sobą, rodziną, przyjaciółmi i innymi ludźmi. Poczucie własnej wartości określa jakie stawiamy sobie cele, jak wytrwale do nich dążymy, jak radzimy sobie z napotykanymi trudnościami.

Poruszymy następujące zagadnienia:

  • Czym jest poczucie własnej wartości?
  • Jak jego poziom wpływa na nasze życie?
  • Co buduje, a co osłabia poczucie własnej wartości?
  • Jak rodzice mogą je pielęgnować u swoich dzieci?

Warsztaty poprowadzi Iwona Osik – ukończyła pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim i psychologię na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Przez wiele lat wspierała rodziców w konstruktywnym rozwiązywaniu konfliktów jako mediator rodzinny, prowadziła warsztaty psychoedukacyjne dla dorosłych. Obecnie wspiera dzieci, rodziców i nauczycieli jako psycholog i pedagog szkolny, prowadzi treningi funkcji poznawczych dla dzieci i seniorów i warsztaty dla rodziców. Ma męża i 10-letnią córkę.

Przed zapisaniem się na wykład prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Termin: 16.06 (środa), godz. 18:00 – 20:15

Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu. Spotkanie prowadzone będzie na platformie ZOOM.

Dla kogo: mieszkańcy Województwa Mazowieckiego

Koszt: zajęcia są bezpłatne

Warsztaty są częścią projektu „Mogę więcej – zajęcia edukacyjno-artystyczne dla dzieci i dorosłych”, Budżet Obywatelski Mazowsza, finansowanego ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego.

  • 16 czerwca 2021
    18:00 - 20:15
Skip to content