z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę
  • 21 października 2021
    18:00 - 20:15

To, jaką wartość widzimy w sobie i innych ludziach, jest ważnym fundamentem, na którym budujemy relacje ze sobą, rodziną, przyjaciółmi i innymi ludźmi. Poczucie własnej wartości określa jakie stawiamy sobie cele, jak wytrwale do nich dążymy, jak radzimy sobie z napotykanymi trudnościami.

Poruszymy następujące zagadnienia:

  • Czym jest poczucie własnej wartości?
  • Jak jego poziom wpływa na nasze życie?
  • Co buduje, a co osłabia poczucie własnej wartości?
  • Jak rodzice mogą je pielęgnować u swoich dzieci?

***

Wykład poprowadzi Iwona Osik – psycholog, pedagog, mediator rodzinny. Ukończyła Psychologię kliniczną i zdrowia na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS oraz Pedagogikę Ogólną na Uniwersytecie Warszawskim. W swojej pracy towarzyszy w poszukiwaniu dróg rozwoju i konstruktywnych sposobów radzenia sobie z wyzwaniami zarówno dorosłym jak i dzieciom. Prowadzi warsztaty dla rodziców z zakresu komunikacji, radzenia sobie z konfliktami oraz umiejętności rodzicielskich wykorzystując doświadczenie w pracy jako jako psycholog i pedagog szkolny. Prowadzi też zajęcia wspierające funkcjonowanie umysłu (pamięci, uwagi, koncentracji i kreatywności) dla dzieci i seniorów.

Przed zapisaniem się na wykład prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Termin: 21.10 (czwartek), godz. 18:00 – 20:15

Miejsce: wykład prowadzony będzie online na platformie ZOOM, dzień przed nim otrzymacie od nas link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu

Koszt: zajęcia są bezpłatne

Dla kogo:  zapraszamy rodziców, przyszłych rodziców i opiekunów, mieszkańców Warszawy, a w szczególności Mokotowa

***

Wykład jest częścią projektu „Przestrzeń dla rodziny edycja 5”, zadanie finansowane ze źródeł m.st. Warszawy, Dzielnica Mokotów.

We're sorry, but all tickets sales have ended because the event is expired.

Miejsce: