z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Zapraszamy mieszkańców Warszawy, w szczególności Mokotowa – rodziców i opiekunów dzieci w wieku wczesnoszkolnym (klasy 1-3), na warsztaty dotyczące budowania wspierających relacji.

Poczucie wartości u dzieci wspierane przez rodzica to fundament w późniejszej dorosłości. W trakcie szkolenia poznasz narzędzia i praktyczne strategie, które pozwolą Ci budować relację z własnym dzieckiem i wspierać je w budowaniu jego poczucia wartości. Podczas zajęć przyjrzymy się mechanizmom, które wspierają albo utrudniają budowanie poczucia wartości u dzieci. Będziemy szukali odpowiedzi na pytania i rozmawiali o:
– Emocjach – Czy na emocje dziecka mamy wpływ? Jak wspierać dziecko w rozwijaniu kompetencji emocjonalnych?
– Nagrodach – Co wzmacniają nagrody, a czego nie budują?
– Karach i konsekwencjach – Jaki jest mechanizm kary? I czym różni się od konsekwencji?
– Etykietach – Jakie znaczenie mają w kontekście poczucia wartości?

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisz się za pomocą formularza, który znajduje się poniżej. 

Kiedy: sobota i niedziela, 30.09 i 1.10, godz. 10:00-16:00, warsztaty trwają dwa dni, zapisz się tylko wtedy, gdy możesz wziąć udział w obu spotkaniach

Miejsce spotkań: Dom Kultury Kadr, ul. Rzymowskiego 32

Dla kogo: na spotkania zapraszamy rodziców/ opiekunów dzieci w wieku wczesnoszkolnym – mieszkańców Warszawy, w szczególności mieszkańców Mokotowa lub osoby, których dziecko uczęszcza do placówki edukacyjnej na Mokotowie.


Zajęcia poprowadzi Joanna Szeluga – żona i mama dwóch nastoletnich chłopców. To oni są głównymi nauczycielami w jej życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jest też szczęśliwą posiadaczką trzech psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od ponad 20 lat pracuje jako psycholog, specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Pracuje w liceum. Przygotowuje się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuje indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbia podczas pracy korzystać z fotografii lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.


Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres dostepnosc@fundacjaroro.org do poniedziałku, 25 września.

Nasze zajęcia są bezpłatne, organizujemy je w oparciu o dotacje, które zazwyczaj pokrywają około 95% budżetów projektów. Pozostałe 5% finansujemy ze środków przekazanych Fundacji przez darczyńców, którymi są w większości uczestnicy naszych zajęć. Zapraszamy Was do wsparcia działań Fundacji, w tym celu utworzyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/d2v3d3 Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Warsztaty są częścią projektu „Stawiam na rozwój, edycja 11″ dofinansowanego ze środków m. st. Warszawy, Dzielnica Mokotów.

Miejsce:  

Adres:
Rzymowskiego 32, Warszawa

  • 30 września 2023
    10:00 - 16:00
Skip to content