z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego zastanowimy się nad tym, dlaczego dzieci czasami „nie chcą się uczyć” i „niczego nie pamiętają”. Co wpływa na sprawne działanie naszego umysłu i w jaki sposób, jako rodzice, możemy wesprzeć dziecko w nauce? Porozmawiamy o motywacji i wciąż żywych mitach dotyczących uczenia się. Spróbujemy doświadczyć tego, jak wiedza o tym JAK się uczyć może ułatwić nie tylko szkolne życie.

Spotkania realizowane będzie w formie online, poprzez platformę ZOOM.

Zajęcia poprowadzi Iwona Osik – psycholog i pedagog. Ukończyła Psychologię kliniczną i zdrowia na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS oraz Pedagogikę Ogólną na Uniwersytecie Warszawskim. W swojej pracy towarzyszy w poszukiwaniu dróg rozwoju i konstruktywnych sposobów radzenia sobie z wyzwaniami zarówno dorosłym jak i dzieciom. Prowadzi psychoedukację z zakresu komunikacji, radzenia sobie z konfliktami oraz umiejętności rodzicielskich wykorzystując doświadczenie w pracy jako jako psycholog i pedagog szkolny. Prowadzi też zajęcia wspierające funkcjonowanie umysłu (pamięci, uwagi, koncentracji i kreatywności) dla dzieci i seniorów.

Kiedy: czwartek 27.10, godz. 18:00-20:15

Miejsce spotkań: zajęcia prowadzone będą w formie online na platformie zoom, przed spotkaniem wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w zajęciach.

Dla kogo: zapraszamy rodziców – mieszkańców Warszawy, a w szczególności Mokotowa

Warsztaty są częścią projektu „Stawiam na rozwój, edycja 10″ dofinansowanego ze środków m. st. Warszawy, Dzielnica Mokotów.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. 

Miejsce:  

  • 27 października 2022
    18:00 - 20:15
Skip to content