z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:  

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze zajęcia.  Zanim się zapiszesz, upewnij się, że na pewno chcesz i możesz wziąć w nich udział,  zależy nam na wykorzystaniu każdego miejsca.

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego zastanowimy się nad tym, dlaczego dzieci czasami „nie chcą się uczyć” i „niczego nie pamiętają”. Co wpływa na sprawne działanie naszego umysłu i w jaki sposób, jako rodzice, możemy wesprzeć dziecko w nauce? Porozmawiamy o motywacji i wciąż żywych mitach dotyczących uczenia się. Spróbujemy doświadczyć tego, jak wiedza o tym JAK się uczyć może ułatwić nie tylko szkolne życie.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisz się za pomocą formularza, który znajduje się poniżej.

Kiedy: wtorek, 17.10, godz. 18:00-20:15

Miejsce spotkań: zajęcia prowadzone będą w formie online na platformie zoom, przed spotkaniem wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w zajęciach. Potrzebne jest stabilne łącze z internetem, urządzenie z mikrofonem i kamerką.

Dla kogo: na spotkania zapraszamy rodziców/ opiekunów – mieszkańców Warszawy, w szczególności Mokotowa


Wykład poprowadzi Iwona Osik – psycholog, pedagog, mediator rodzinny. Ukończyła Psychologię kliniczną i zdrowia na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS oraz Pedagogikę Ogólną na Uniwersytecie Warszawskim. W swojej pracy towarzyszy w poszukiwaniu dróg rozwoju i konstruktywnych sposobów radzenia sobie z wyzwaniami zarówno dorosłym jak i dzieciom. Prowadzi warsztaty dla rodziców z zakresu komunikacji, radzenia sobie z konfliktami oraz umiejętności rodzicielskich wykorzystując doświadczenie w pracy jako jako psycholog i pedagog szkolny. Prowadzi też zajęcia wspierające funkcjonowanie umysłu (pamięci, uwagi, koncentracji i kreatywności) dla dzieci i seniorów.


Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś nam przekazać informację o specjalnych potrzebach uczestnika zajęć, to prosimy o wysłanie maila na adres dostepnosc@fundacjaroro.org do 12 października.

Nasze zajęcia są bezpłatne, organizujemy je w oparciu o dotacje, które zazwyczaj pokrywają około 95% budżetów projektów. Pozostałe 5% finansujemy ze środków przekazanych Fundacji przez darczyńców, którymi są w większości uczestnicy naszych zajęć. Zapraszamy Was do wsparcia działań Fundacji, w tym celu utworzyliśmy zbiórkę: https://zrzutka.pl/d2v3d3 Z góry serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Warsztaty są częścią projektu „Stawiam na rozwój, edycja 11” dofinansowanego przez Dzielnicę Mokotów m.st. Warszawy

  • 17 października 2023
    18:00 - 20:15
Skip to content