z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę
  • 13 maja 2021
    18:00 - 21:00

Cieszymy się, że zainteresowały Cię nasze warsztaty:) Zanim się zapiszesz, upewnij się proszę, że na pewno chcesz wziąć w nich udział i masz na to czas.

Smutek, złość, lęk, zazdrość w swoich wybuchach i intensywności bywają szczególnie trudne – dla dzieci, ale i dla ich bliskich. Podczas warsztatu poszukamy sposobów wspierania dzieci w skutecznej regulacji emocji, pomagających nie tylko w bieżących sytuacjach, ale też budujących samoświadomość i odporność psychiczną na przyszłość.

Warsztaty poprowadzi Iwona Osik – ukończyła pedagogikę na Uniwersytecie Warszawskim i psychologię na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. Przez wiele lat wspierała rodziców w konstruktywnym rozwiązywaniu konfliktów jako mediator rodzinny, prowadziła warsztaty psychoedukacyjne dla dorosłych. Obecnie wspiera dzieci, rodziców i nauczycieli jako psycholog i pedagog szkolny, prowadzi treningi funkcji poznawczych dla dzieci i seniorów i warsztaty dla rodziców. Ma męża i 10-letnią córkę.

Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Warsztaty są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 6”  współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola.

Termin: czwartek 13.05.2021, godz. 18.00 – 21.00

Miejsce: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami otrzymacie Państwo mailem link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniu. Link czasem wpada do Spamu – warto sprawdzić:)

Dla kogo: rodzice, przyszli rodzice, szczególnie mile są widziani mieszkańcy Warszawy, Dzielnicy Wola.

Szczegóły Cena Liczba
Bezpłatnepokaż szczegóły +zł0.00 (PLN)  

Miejsce: