z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Fundacja RoRo zaprasza na warsztat pt: „Jak słuchać, by słyszeć?”

Przed zapisaniem się na warsztaty sprawdź, czy na pewno masz dla nich miejsce w kalendarzu. To dla nas bardzo ważne, aby  zminimalizować ilość rezygnacji, a tym samym niewykorzystanych miejsc na spotkaniach.

Zapraszamy na spotkanie,w czasie którego poszukamy odpowiedzi na pytania:

  • Jak słuchać, by wspierać, okazywać zrozumienie i zachęcać do mówienia wtedy, gdy nasz rozmówca przeżywa trudne emocje?
  • Czego oczekujemy od naszego słuchacza, gdy jesteśmy pod wpływem silnych emocji?
  • Jak budować dobrą atmosferę do rozmowy i wzajemnej otwartości?
  • Co pomaga, a co przeszkadza w słuchaniu innych?
  • Odpowiedzi na te pytania poszukamy podczas czwartkowych warsztatów.

Wiedza i umiejętności, które zdobędziecie podczas zajęć są uniwersalne, tzn. wspierają komunikację zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi.

Kiedy: 8 czerwca (czwartek), w godzinach od 10.00 do 13.00
Gdzie: Wolskie Centrum Kultury, ul. Działdowska 6
Dla kogo: Na warsztat zapraszamy rodziców (szczególnie mile widziany rodzice z Woli). Na spotkanie można przyjść z dziećmi, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką. Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona.

Warsztat poprowadzi Agnieszka Amborska – certyfikowany trener, członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Lubi inspirować do zmian i do brania życia w swoje ręce. Daje narzędzia, rozbudza motywację do działania. Uczestników swoich warsztatów wspiera w procesie życiowych zmian – w rozwoju asertywności, umiejętności komunikacji oraz zarządzania sobą w czasie, a także w lepszym radzeniu sobie ze złością i ze stresem. Prowadzeniem szkoleń i warsztatów zajmuje się od 2004 roku.  Jest szefową Fundacji RoRo, współtworzy także projekt kierowany do dzieci pracowniaeksperymentu.pl  Ma męża i trójkę dzieci, lubi pływać.


Partner projektu: Wolskie Centrum Kultury

 


Patronat medialny: Dziecko w Warszawie

 

Zajęcia są częścią projektu „Rodzicem być – sobą być, edycja 2” współfinansowanego ze środków m. st. Warszawy Dzielnicy Wola

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych w celu przygotowania listy obecności do dokumentacji projektu. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Miejsce:   Wolskie Centrum Kultury

Adres:
Działdowska 6, Warszawa

  • 8 czerwca 2017
    10:00 - 13:00
Skip to content