z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:  

Zapraszamy na cykl 3 warsztatów online „Jak rozmawiać z nastolatkami?”
Ten cykl warsztatów dedykowany będzie rozmowie. Poznamy narzędzia komunikacyjne, które pomogą nam budować porozumienie z nastolatkami. Zaczniemy od słuchania, bo to baza w kontakcie. A potem przejdziemy do sposobu w jaki mówimy. Czas dojrzewania to często czas specyficznego języka, buntu, trudnych i zmiennych emocji. To co może być pomocne dla nas jako rodziców i dla naszych nastolatków to sposób w jaki z nimi rozmawiamy. Bardzo często dotychczasowe sposoby zawodzą i szukamy inspiracji. O tym będą te warsztaty. Bazować będziemy na założeniach Porozumienia bez Przemocy Marshalla Rosenberga.
Spotkania realizowane będzie w formie online, poprzez platformę ZOOM.

Zajęcia poprowadzi Joanna Szeluga – żona i mama dwóch nastoletnich chłopców. To oni są głównymi nauczycielami w jej życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jest też szczęśliwą posiadaczką trzech psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od ponad 20 lat pracuje jako psycholog, specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Przygotowuje się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuje indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbia podczas pracy korzystać z fotografii lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.

Kiedy: trzy wtorki, 27.09, 4 i 11.10, godz. 18:00-20:15, zapisując się na spotkania deklarujesz udział w całym cyklu

Miejsce spotkań: zajęcia prowadzone będą w formie online na platformie zoom, przed spotkaniem wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w zajęciach. Potrzebne jest stabilne łącze z internetem, urządzenie z mikrofonem i kamerką. Zależy nam na budowaniu atmosferty zaufania i wzajemności dlatego prosimy o Waszą gotowość do uczestniczenia w zajęciach z włączonym mikrofonem i kamerką.

Dla kogo: zapraszamy rodziców – mieszkańców Warszawy, a w szczególności Mokotowa

Warsztaty są częścią projektu „Stawiam na rozwój, edycja 10″ dofinansowanego ze środków m. st. Warszawy, Dzielnica Mokotów.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. 

  • 27 września 2022
    18:00 - 20:15
Skip to content