z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:   Centrum Łowicka

Adres:
Łowicka 21, Warszawa

Zapraszamy na spotkanie, podczas którego porozmawiamy o tym jak mądrze wychowywać rodzeństwo, w tym m.in. jak reagować na rywalizację pomiędzy dziećmi oraz na rodzące się między nimi emocje.

Jeśli Twoje dzieci często się kłócą, zabierają sobie zabawki lub się biją – zapraszamy na spotkanie warsztatowe skupione wokół konfliktów w rodzeństwie, z pedagogiem i psychologiem – Beatą Chrzanowską-Pietraszuk.

Na spotkaniu dowiesz się nie tylko jak radzić sobie z kłótniami dzieci, ale także jak pomagać im budować przyjazne relacje w atmosferze wzajemnego szacunku i miłości bratersko – siostrzanej.

Spotkanie poprowadzi Beata Chrzanowska-Pietraszuk – psycholog, pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny. Od 15 lat pracuje jako psycholog w Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej „Uniwersytet dla Rodziców” oraz jako pedagog i terapeuta w placówkach edukacyjnych (przedszkola, szkoła podstawowa). Od wielu lat prowadzi rubrykę poradnikową w miesięczniku „Mamo to ja”. Jest autorką poradników dla rodziców i nauczycieli. Prowadzi indywidualne i grupowe zajęcia terapeutyczne dla dzieci, konsultacje indywidualne i rodzinne. Szkoli rodziców, wychowawców i nauczycieli. Prywatnie jest mamą dwóch dorosłych synów, lubi góry i długie wycieczki.

 

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Czas: poniedziałek, 18 września, godz. 10.00-12.15.

Miejsce: Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21, sala 25

Dla kogo: zapraszamy rodziców/opiekunów; na zajęcia można przyjść z dzieckiem, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych i/lub wizerunku. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Jeśli podoba Ci się to co robimy, to po spotkaniu będziesz mogła/ mógł przekazać darowiznę, która wesprze realizację projektów Fundacji RoRo. Dzięki Waszym wpłatom możemy robić to, co robimy.

Zajęcia są częścią projektu „Stawiam na Rodzinę”
Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy

  • 18 września 2017
    10:15 - 12:15
Skip to content