z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Zapraszamy na warsztat poświęcony sztuce chwalenia dziecka.

Co robić, żeby nasze pochwały i uwagi kierowane do dziecka nie podcinały mu skrzydeł albo żeby nie osiadło przez to na laurach, ale żeby wspierały dziecko w rozwoju, dodawały mu skrzydeł i zwiększały motywację wewnętrzną. O tym wszystkim porozmawiamy podczas wtorkowego spotkania.

Warsztat poprowadzi Ania Kozioł – psycholog dziecięcy, Trener Umiejętności Społecznych, psychoedukator i coach. Prowadzi w Warszawie Poradnię Ananasy, w której pracuje z dziećmi, młodzieżą i rodzicami. Prowadzi konsultacje indywidualne, grupy terapeutyczne oraz warsztaty dla rodziców. W swojej pracy kieruje się filozofią Porozumienia bez przemocy, Rodzicielstwa bliskości, a na zajęciach wykorzystuje elementy i techniki Mindfulness. Ma 41 lat, dwie córki, męża i psa.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pomocą poniższego formularza.

Czas: wtorek, 20 czerwca, godz. 10.30-12.45.

Miejsce: Multimedialna Biblioteka dla Dzieci i Młodzieży, ul. Tyniecka 40a

Dla kogo: zapraszamy rodziców/opiekunów; na zajęcia można przyjść z dzieckiem, które podczas zajęć pozostają pod Waszą opieką 

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych i/lub wizerunku. Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.

Jeśli podoba Ci się to co robimy, to po spotkaniu będziesz mogła/ mógł przekazać darowiznę, która wesprze realizację projektów Fundacji RoRo. Dzięki Waszym wpłatom możemy robić to, co robimy.

Zajęcia są częścią projektu „Stawiam na Rodzinę”
Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy

Miejsce:   Biblioteka Multimedialna dla Dzieci i Młodzieży nr. XXXI

Adres:
Tyniecka 40, Warszawa, Polska

  • 20 czerwca 2017
    10:30 - 12:45
Skip to content