z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:  

Zapraszamy na wykład interaktywny online „Jak być wspierającym rodzicem nastolatka?”
Moment dojrzewania naszych dzieci bywa momentem trudnym. Zarówno dla naszych nastolatków, jak i dla nas – rodziców.
Podczas tego warsztatu przybliżymy sobie specyfikę potrzeb tego okresu rozwojowego. Zastanowimy się też nad tym, co jest, a co nie jest wspierające dla nastolatków. Poszukamy też pomysłów na to jak siebie wspierać w tym czasie, aby mieć poczucie, że wystarczająco dobrze towarzyszymy w ważnym momencie życia naszych dzieci.
Spotkanie realizowane będzie w formie online, poprzez platformę ZOOM.

Zajęcia poprowadzi Joanna Szeluga – żona i mama dwóch nastoletnich chłopców. To oni są głównymi nauczycielami w jej życiu i wyzwalaczami rozwoju. Jest też szczęśliwą posiadaczką trzech psów, dzięki którym bycie blisko natury jest codziennym doświadczeniem. Od ponad 20 lat pracuje jako psycholog, specjalizując się w pracy związanej z rozwojem osobistym, psychoedukacją i wsparciem psychologicznym. Przygotowuje się do pracy psychoterapeutycznej. Pracuje indywidualnie, z parami i z grupami. Uwielbia podczas pracy korzystać z fotografii lub innych narzędzi łączących rozwój i sztukę.

Kiedy: środa, 30.03, godz. 18:00-21:00

Miejsce spotkań: zajęcia prowadzone będą w formie online na platformie zoom, przed spotkaniem wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w zajęciach. Potrzebne jest stabilne łącze z internetem, urządzenie z mikrofonem i kamerką.

Dla kogo: na spotkania zapraszamy rodziców  – mieszkańców Ochoty lub osoby, których dziecko uczęszcza do placówki edukacyjnej na Ochocie, a także kadrę pomocniczą z placówek edukacyjnych na terenie Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy.

Warsztaty są częścią projektu „Ochocka Akademia Świadomego Rodzica, edycja 3″ finansowanego ze środków m. st. Warszawy, Dzielnica Ochota.

Spotkanie jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych. 

  • 30 marca 2022
    18:00 - 21:00
Skip to content