z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

„Chcę, żeby moje dziecko było pewne siebie, wierzyło we własne możliwości i potrafiło poradzić sobie w życiu.” – to chyba jedno z najczęstszych pragnień rodziców.

Zapraszamy rodziców dzieci w wieku wczesnoszkolnym na warsztaty o tym jak wspierać poczucie własnej wartości dziecka.
Zajęcia są cyklem 4 spotkań: środy: 17 i 24.11 oraz 1 i 8.12, zawsze w godz. 18:00-21:00, zapisując się na zajęcia deklarujesz udział w całym cyklu.

Poczucie wartości u dzieci wspierane przez rodzica to fundament w późniejszej dorosłości. Przyjrzymy się mechanizmom i strategiom, które pomagają bądź utrudniają budowanie poczucia wartości u dzieci. Zastanowimy się wspólnie, co jako rodzice możemy robić, żeby dziecko wzrastało w sprzyjającym dla jego rozwoju otoczeniu.

Będziemy szukali odpowiedzi na pytania i rozmawiali o:
– Czym jest poczucie wartości, samoocena, a czym pewność siebie?
– Akceptacji- Jakie jest moje dziecko? A jakie chcę, żeby było?
– Nagrodach i karach – Co wzmacniają, a czego nie budują ?
– Etykietach – Jakie znaczenie mają w kontekście poczucia wartości?

Spotkania mają formę warsztatową, aby rodzice mieli możliwość doświadczać, ćwiczyć oraz inspirować się doświadczeniem prowadzącej oraz innych uczestników.

UWAGA – ZANIM ZAPISZESZ SIĘ NA WARSZTATY, PRZECZYTAJ DOKŁADNIE OPIS SPOTKAŃ I SPRAWDŹ W KALENDARZU CZY MASZ CZAS W 4 KOLEJNE ŚRODOWE WIECZORY.

Spotkania realizowane będą w formie warsztatów online, poprzez platformę ZOOM. Aby wziąć w nich udział potrzebny jest komputer, tablet lub telefon, stabilne połączenie z internetem, kamerka internetowa oraz głośnik. Podczas zajęć wszyscy uczestnicy będą siebie widzieli, słyszeli, mieli możliwość rozmawiania, pracy w parach i grupach. W trosce o komfort osób biorących udział w zajęciach i prowadzącej warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest gotowość uczestników do włączenia kamerki. Nie jest potrzebne wcześniejsze doświadczenie udziału w zajęciach prowadzonych w tej formie.

Spotkania są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona – zapisz się poniżej. Przed zapisaniem się na zajęcia prosimy o zapoznanie się z Regulaminem, w którym znajduje się Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych.

Kiedy: środy, 17 i 24.11 oraz  1 i 8.12, zawsze w godz. 18:00-21:00, zapisując się na zajęcia deklarujesz udział w całym cyklu

Gdzie: zajęcia prowadzone będą online, przed warsztatami wyślemy link, dzięki któremu będziecie mogli wziąć udział w spotkaniach

Dla kogo: zapraszamy rodziców dzieci w wieku wczesnoszkolnym, mieszkańców Warszawy, a w szczególności Mokotowa

Warsztaty są częścią projektu „Stawiam na rodzinę, edycja 9” współfinansowanego przez m.st. Warszawa Dzielnica Mokotów

Miejsce:  

  • 17 listopada 2021
    18:00 - 21:00
Skip to content