z myślą o rodzicach i dzieciach

Zaznacz stronę

Miejsce:  

Adres:
ul. Woronicza 44a, Warszawa

Zapraszamy na środowe, popołudniowe, indywidualne konsultacje z psychologiem dla rodziców. Szczegóły zapisów, w tym godziny poniżej.

Jeśli powtarzasz coś 100 razy a dziecko nie reaguje, jeśli Twoje dziecko nie wykonuje wielu poleceń i próśb, jeśli się często złości a Ty razem z nim, jeśli zachowuje się inaczej niż rówieśnicy, jeśli niepokoją Cię jakiekolwiek zachowania Twojego dziecka, jeśli Ty i Twój mąż/ partner macie inny stosunek do wychowania dziecka, jeśli….  zapraszamy na indywidualną konsultację z psychologiem.

Konsultacje poprowadzi Beata Chrzanowska-Pietraszuk – psycholog, pedagog specjalny, terapeuta pedagogiczny. Od 15 lat pracuje jako psycholog w Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej „Uniwersytet dla Rodziców” oraz jako pedagog i terapeuta w placówkach edukacyjnych (przedszkola, szkoła podstawowa). Od wielu lat prowadzi rubrykę poradnikową w miesięczniku „Mamo to ja”. Jest autorką poradników dla rodziców i nauczycieli. Prowadzi indywidualne i grupowe zajęcia terapeutyczne dla dzieci, konsultacje indywidualne i rodzinne. Szkoli rodziców, wychowawców i nauczycieli. Prywatnie jest mamą dwóch dorosłych synów, lubi góry i długie wycieczki.

Kiedy: 7 czerwca (środa) – godziny (jedna z podanych do wyboru): 16.30-17.15, 17.15-18.00, 18.00-18.45 (na każdą z podanych godzin zapisujemy jedną osobę/jedną parę, o przyjęciu na daną godzinę decyduje kolejność zgłoszeń)

Gdzie:  Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców, ul. Woronicza 44 A

Dla kogo: rodzice/opiekunowie (w parach lub indywidualnie, bez dzieci)

Zapisy: warsztaty@fundacjaroro.org

W tytule maila prosimy wpisać „Konsultacje PP_wtorek” a w treści maila swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz informację o preferowanej godzinie konsultacji (jeśli pasuje Ci więcej niż jedna godzina prosimy o informację w mailu).

WAŻNE INFORMACJE:

Pierwszeństwo w zapisie mają osoby posiadające Kartę Warszawiaka (wynika to z założeń projektu) – o ile zgłosicie się do 4 czerwca. Jeśli macie Kartę Warszawiaka prosimy o podanie jej numeru w zgłoszeniu.

Ze względów organizacyjnych nie będziemy przyjmowali zgłoszeń bez podania danych kontaktowych. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Ze względu na bardzo ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o zapisy jeśli wiecie, że będziecie mogli uczestniczyć w spotkaniu.

Informacje z potwierdzeniem zarezerwowania miejsca będziemy przesyłać do 5 czerwca.

Spotkanie jest bezpłatne.

UWAGA! uczestnicy zajęć wyrażają zgodę na wykorzystywanie danych osobowych (do dokumentacji projektu – lista obecności) . Brak zgody jest równoznaczny z brakiem możliwości udziału w zajęciach.  

Jeśli podoba Ci się to co robimy, to po spotkaniu będziesz mogła/ mógł przekazać darowiznę, która wesprze realizację projektów Fundacji RoRo. Dzięki Waszym wpłatom możemy robić to, co robimy.

Zajęcia są częścią projektu „Stawiam na Rodzinę”
Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy

  • 7 czerwca 2017
    16:30 - 19:00
Skip to content